Program Meczowy na spotkanie z Olimpią Grudziądz - zapowiedź!

Ostatnia kolejka ligowa – my wciąż walczymy o baraże – to mecz z Olimpią Grudziądz, zaplanowany na „Suchych Stawach” (sobota 25 maja), na który już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy. Będzie to wyjątkowy dzień, bo wtedy odbędzie się również współorganizowany przez kibiców Hutniczy Dzień Dziecka. My, jak zwykle już, przygotowaliśmy dla Was także nowy numer Programu Meczowego, w którym znajdziecie sporo ciekawych artykułów i treści. Co dokładnie? Sprawdźcie.

Walczymy do samego końca! To może być historyczny sezon, bo wciąż liczymy się w walce o baraże, dające prawo rywalizacji o awans, a ostatni mecz, jaki rozegramy na własnym obiekcie z Olimpią Grudziądz może nas do tego celu bardzo przybliżyć. Dodatkowo w dniu spotkania odbędzie się współorganizowany przez kibiców Hutniczy Dzień Dziecka, który zapewni sporo atrakcji, dobrej zabawy i radości naszym młodym sympatykom. To jednak nie koniec, bo przecież nie może obejść się bez nowego numeru Programu Meczowego, który za każdym razem pieczołowicie dla Was przygotowujemy!

Chcecie wiedzieć co będziecie mogli przeczytać?

• tradycyjny felieton Tomasza Piwowarczyka,

• rozmowę na temat sekcji boksu, o którym opowiedział Tomasz Solarz,

• statystyczną sylwetkę Doriana Frątczaka,

• „Dziesiątkę Urbiego”, w której poznacie Maćka Urbańczyka nieco bliżej.

Sprawdzicie również najświeższe statystyki i informacje czy będziecie mieli możliwość obejrzenia pracy plastycznej, którą do „Kąciku Młodego Hutnika” przygotowała 14-letnia Teresa! Jest co czytać, jest co przeglądać, a na murawie czeka nas, jak mniemamy, świetne widowisko w wykonaniu Chłopców Hutników.

***

Bilety na mecz z Olimpią Grudziądz zakupić można stacjonarnie w sklepie Risum Sport (ulica Ptaszyckiego 4 w godzinach pon.-pt. 10-18 i sob. 10-13) do 25 maja włącznie. Przez cały ten czas dostępne będą również online na stronie bilety.hutnikkrakow.com.

Do zobaczenia na stadionie!

Wstecz