Z dumą możemy zaprezentować odświeżone zasady Członkostwa w Stowarzyszeniu Nowy Hutnik 2010.

Pamiętajcie, to dzięki Wam nasz Klub przetrwał w 2010 roku, to dzięki Wam wielokrotnie wstawał z kolan, także i teraz chcemy abyście byli solidną podporą i wsparciem w budowaniu budżetu Hutnika. W związku z tym przygotowaliśmy odświeżone zasady członkostwa w naszym Stowarzyszeniu. Na wstępie informujemy, że nasz statut nie ulega zmianie. Ulepszamy jedynie możliwości dotyczące Członków Zwyczajnych i Rzeczywistych. Każdy z nich będzie mógł zadeklarować formę swoich wpłat, a co za tym idzie otrzyma inny pakiet świadczeń: Srebrny, Złoty i Platynowy.

Uruchomiony został adres mailowy do kontaktu dla członków stowarzyszenia: kibice@nh2010.pl

Rodzaje członkostwa:

Zwyczajny srebrny – 50 zł miesięcznie – kategoria dla osób pełnoletnich – plastikowa karta członkowska (karty wydawane są raz w roku, przed rozpoczęciem nowego sezonu) – drobny upominek na zakończenie sezonu – drobny upominek na zakończenie roku – dostęp do wydarzeń zaplanowanych dla członków socios srebrny – serwis SMS z wiadomościami z klubu – stały rabat w klubowym sklepie online w wysokości 5% – możliwość zakupu limitowanych gadżetów dostępnych tylko dla członków srebrnych.

Zwyczajny/Rzeczywisty złoty – 100 zł miesięcznie – kategoria dla osób pełnoletnich – plastikowa karta członkowska (karty wydawane są raz w roku, przed rozpoczęciem nowego sezonu) – drobny upominek na zakończenie sezonu – dostęp do wydarzeń zaplanowanych dla członków złotych (a także srebrny) – drobny upominek na zakończenie roku – serwis SMS z wiadomościami z klubu – darmowy wstęp na spotkania Hutnika – stały rabat w klubowym sklepie online w wysokości 10% – możliwość zakupu limitowanych gadżetów dostępnych tylko dla członków złotych (a także srebrnych).

Zwyczajny/Rzeczywisty platynowy – 200 zł miesięcznie (limitowany pakiet = max 20 osób) – kategoria dla osób pełnoletnich – plastikowa karta członkowska (karty wydawane są raz w roku, przed rozpoczęciem nowego sezonu) – drobny upominek na zakończenie sezonu – drobny upominek na zakończenie roku – dostęp do wydarzeń zaplanowanych dla członków socios platynowy (a także srebrny i złoty) – serwis SMS z wiadomościami z klubu – darmowy wstęp na spotkania Hutnika - możliwość oglądania spotkania na górnej trybunie vip – stały rabat w klubowym sklepie online w wysokości 20% – możliwość zakupu limitowanych gadżetów dostępnych tylko dla członków socios platynowy (a także srebrny i złoty)

Jak dołączyć do Stowarzyszenia?

  • zgłoszenia mailowe: kibice@nh2010.pl
  • zgłoszenia osobiste w sekretariacie klubu

Składki członkowskie opłacać można przelewem na konto bankowe lub gotówką w sekretariacie klubu.

Prosimy również o kontakt obecnych członków stowarzyszenia, którzy nie otrzymują powyższych świadczeń o kontakt mailowy w celu aktualizacji danych.