Akademia piłkarska

Akademia piłkarska

Akademia Piłkarska Hutnik Kraków szkoli młodzież w wieku od 6 lat i posiada najwyższą ocenę jakości prowadzenia według skali PZPN, czyli złotą gwiazdkę. Zajęcia odbywają się na boiskach naturalnych, sztucznych oraz w hali Hutnika. Kadra profesjonalnych trenerów uzupełniona jest przez działy analizy, skautingu, szkolenia, a także specjalistów z zakresu dietetyki i fizjoterapii. Zapraszamy do kontaktu.

SZTAB SZKOLENIOWO - ORGANIZACYJNY AKADEMII PIŁKARSKIEJ:

Dawid Będkowski - Dyrektor Akademii

d.bedkowski@nh2010.pl, tel. 506 085 872

Krzysztof Świątek - Koordynator ds. szkolenia U14-U19

k.swiatek@nh2010.pl, tel. 693 718 092

Rafał Nawrot - Koordynator ds. szkolenia U10-U13

r.nawrot@nh2010.pl, tel. 505 967 072

Kacper Dulniak - Koordynator ds. szkolenia U6-U9

k.dulniak@nh2010.pl, tel. 784 954 204

Jarosław Adamczyk - Dyrektor ds. Organizacyjnych

j.adamczyk@nh2010.pl, tel. 606 419 119 

Jan Śliwka - Koordynator ds. Organizacyjnych

j.sliwka@nh2010.pl, tel. 510 391 657

 

DZIAŁ MEDIÓW AP HUTNIK:

aphutnikmedia@nh2010.pl

 

DZIAŁ MEDYCZNY AP HUTNIK:

Łukasz Łojek - Główny fizjoterapeuta

Julien Boute - Fizjoterapeuta - j.boute@nh2010.pl, tel. 503 596 166

SZTAB TRENERSKI AKADEMII PIŁKARSKIEJ 2023/24:

Rocznik 2005/2006 (U19)
I TRENER: Paweł Byrski, p.byrski@nh2010.pl, tel. 698 562 795
II TRENER: Mateusz Trzeciakiewicz, m.trzeciakiewicz@nh2010.pl, tel. 508 802 049 

Rocznik 2007/2008 (CLJ U17)
I TRENER: Maksymilian Habowski, m.habowski@nh2010.pl, tel. 664 678 966
II TRENER: Szymon Genc, s.genc@nh2010.pl, tel. 790 770 507

Rocznik 2007/2008 (U17)
I TRENER (Hutnik II): Krzysztof Świątek, k.swiatek@nh2010.pl, tel. 693 718 092
II TRENER (Hutnik II): Rafał Nawrot, r.nawrot@nh2010.pl, tel. 505 967 072

I TRENER (Hutnik III): Jakub Dobosz, j.dobosz@nh2010.pl, tel. 508 775 891

Rocznik 2009 (CLJ U15)
I TRENER (Hutnik I): Piotr Wijata, p.wijata@nh2010.pl, tel.505 208 606
II TRENER (Hutnik I): Jakub Świergała, j.swiergala@nh2010.pl, tel. 516 044 188

Rocznik 2009 (U15)
I TRENER (Hutnik II): Marcin Czuż, m.czuz@nh2010.pl, tel. 697 796 999
II TRENER (Hutnik II): Rafał Morozewicz, r.morozewicz@nh2010.pl, tel. 730 260 185

Rocznik: 2010 (U14)
I TRENER (Hutnik I): Kacper Dulniak, k.dulniak@nh2010.pl, tel. 784 954 204
II TRENER (Hutnik I): Adrian Dzięcioł, a.dzieciol@nh2010.pl, tel. 570 273 732

I TRENER (Hutnik II): Rafał Morozewicz, r.morozewicz@nh2010.pl, tel. 730 260 185
II TRENER (Hutnik II): Szymon Kołodziejczuk, s.kolodziejczuk@nh2010.pl, tel. 792 244 096

Rocznik: 2011 (U13)
I TRENER (Hutnik I): Rafał Nawrot, r.nawrot@nh2010.pl, tel. 505 967 072
II TRENER (Hutnik I): Tomasz Staszewski, t.staszewski@nh2010.pl, tel. 668 027 275

I TRENER (Hutnik II): Szymon Genc, s.genc@nh2010.pl, tel. 790 770 507
II TRENER (Hutnik II): Jacek Słowik, j.slowik@nh2010.pl, tel. 605 451 234

I TRENER (Hutnik III): Marcin Czuż, m.czuz@nh2010.pl, tel. 697 796 999
II TRENER (Hutnik III): Mateusz Pypeć, m.pypec@nh2010.pl, tel. 880 455 812

Rocznik: 2012 (U12)
I TRENER (Hutnik I): Tomasz Staszewski, t.staszewski@nh2010.pl, tel. 668 027 275
II TRENER (Hutnik I): Wiktor Więsek, w.wiesek@nh2010.pl, tel. 783 818 095

I TRENER (Hutnik II): Marcin Okarmus, m.okarmus@nh2010.pl, tel. 787 085 213
II TRENER (Hutnik II): Mateusz Pypeć, m.pypec@nh2010.pl, tel. 880 455 812

Rocznik: 2013 (U11)
I TRENER (Hutnik I): Jakub Świergała, j.swiergala@nh2010.pl, tel. 516 044 188
II TRENER (Hutnik I): Jan Śliwka, j.sliwka@nh2010.pl, tel. 510 391 657

I TRENER (Hutnik II): Dawid Cisowski, d.cisowski@nh2010.pl, tel. 660 671 422
II TRENER (Hutnik II): Jan Śliwka, j.sliwka@nh2010.pl, tel. 510 391 657

Rocznik 2014 (U10)
I TRENER (Hutnik I): Dawid Będkowski, d.bedkowski@nh2010.pl, tel 506 085 872

II TRENER (Hutnik I): Kacper Dulniak, k.dulniak@nh2010.pl, tel. 784 954 204

I TRENER (Hutnik II): Marcin Okarmus, m.okarmus@nh2010.pl, tel. 787 085 213
II TRENER (Hutnik II): Michał Sternak, m.sternak@nh2010.pl, tel. 731 995 060

Rocznik 2015 (U9)
I TRENER (Hutnik I): Wiktor Więsek, w.wiesek@nh2010.pl, tel. 783 818 095
II TRENER (Hutnik I): Michał Zapała, m.zapala@nh2010.pl, tel. 600 915 300

I TRENER (Hutnik II): Michał Zapała, m.zapala@nh2010.pl, tel. 600 915 300
II TRENER (Hutnik II): Jacek Słowik, j.slowik@nh2010.pl, tel. 605 451 234

Rocznik 2016 (U8)
I TRENER (Hutnik I i II): Daniel Kurowski, d.kurowski@nh2010.pl, tel. 512 817 519
II TRENER (Hutnik I i II): Szymon Zając, s.zajac@nh2010.pl, tel. 664 477 707

Rocznik 2015/2016 (U8/U9) - dziewczynki
I TRENER (Hutnik I): Anna Zabagło, a.zabaglo@nh2010.pl, tel. 533 273 305

Rocznik: 2017/18 I, II i III (U7/U6)
I TRENER: Piotr Twaróg, p.twarog@nh2010.pl, tel. 509 418 918
II TRENER: 
Tomasz Hawryluk, t.hawryluk@nh2010.pl, tel. 692 549 613

Regulamin AP