Mecz z Lechem II Poznań już tuż, tuż...

Już tylko cztery punkty dzielą nas od lokaty dającej bezpośredni awans! Obecnie znajdujemy się 5. miejscu w ligowej tabeli, a w najbliższym, nadchodzącym spotkaniu zmierzymy się z drugą drużyną poznańskiego Lecha. Sprawdźcie jak idą przygotowania przed tym meczem oraz jak wygląda nastawienie Hutniczej szatni.

W najbliższą sobotę o godzinie 16:00 podejmujemy na “Suchych Stawach” Lecha II Poznań. Przygotowania do spotkania z drugą drużyną wielkopolskiego klubu idą pełną parą! "HKS" jest w mikrocyklu treningowym, a zaangażowanie i zdeterminowanie zawodników, chcących sięgnąć po pełną pulę punktową, widać gołym okiem.

Aktualnym celem zespołu jest wywalczenie jak najlepszego miejsca, albo takiego dającego bezpośredni awans bądź zakwalifikowanie do baraży. Ostatnio w rozmowie z nami mówił o tym Dorian Frątczak (wywiad znajdziecie TUTAJ). Ewentualna sobotnia wygrana może wiele ułatwić...

Będzie to również dobry moment do tego, aby Chłopcy Hutnicy, ponownie i przed własną publicznością zademonstrowali swój duży potencjał, który można zobaczyć na każdym treningu. Ostatnia i dobra forma nie jest dziełem przypadku, tylko wypadkową codziennej, ciężkiej pracy.

Ekipa „biało-błękitno-niebieskich” zrobi wszystko, aby komplet punktów w spotkaniu, którego sponsorem została firma Art-Expo, został przy Ptaszyckiego 4! Tego im życzymy.

Ważną częścią sobotniego spektaklu i w drodze po wygraną będzie doping naszych kibiców. Już w tę sobotę wesprzyjcie nas swoją obecnością na “Suchych Stawach”! Przed nami #HistoriaKtórąStworzymy!

***

Przypominamy o tym, że wejściówki na mecz z Lechem II Poznań zakupić można stacjonarnie w sklepie Risum Sport (ulica Ptaszyckiego 4 w godzinach pon.-pt. 10-18 i sob. 10-13) do soboty 11 maja włącznie. Przez cały ten czas dostępne będą również online na stronie bilety.hutnikkrakow.com.

Do zobaczenia na stadionie!

Wstecz