Art-Expo sponsorem meczu z Lechem II Poznań!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że sponsorem sobotniego meczu z Lechem II Poznań została firma Art-Expo, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie stoisk wystawowych.

W 32. Kolejce 2. Ligi zmierzymy się na „Suchych Stawach” z rezerwami Lecha i to spotkanie zapowiada się iście emocjonująco, bo będący na fali i walczący o wysokie cele Chłopcy Hutnicy są w formie i potrafią tworzyć prawdziwe piłkarskie spektakle. Miło jest nam poinformować o tym, że sponsorem tego meczu została firma Art-Expo, specjalizująca się w szeroko rozumianym wystawiennictwie. To jednak nie wszystko, bo w swojej szerokiej ofercie posiada także wsparcie techniczne organizatorów konferencji, kongresów i zjazdów, w postaci: lad recepcyjnych, sesji posterowych czy multimediów.

Art-Expo działa na rynku już 20 lat i może się pochwalić 100% terminowo wybudowanych stoisk, czy to w Polsce czy za granicą. Tworzona przez specjalistów z branży firma to moc, pasja i nieograniczone możliwości, dlatego warto korzystać z jej usług. Jak sami mówią: rzeczy niemożliwe wykonują od ręki, a cuda na drugi dzień!

Wśród gamy wykonanych przez markę realizacji można znaleźć:

• centra prasowe,

• stoiska targowe lub systemowe,

• stoiska indywidualne,

• tablice posterowe i ścianki działowe.

Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej: www.artexpo.com.pl.

Gramy razem z Art-Expo! Po zwycięstwo!

 

Wstecz