Zostań skautem Hutnika!

Piłka nożna to Twoja pasja? Jesteś ambitny, masz chęci do nauki i jesteś otwarty na nowe możliwości oraz wyzwania? Chciałbyś spróbować się pracując w profesjonalnym i rozwijającym się klubie piłkarskim oraz zacząć przygodę marzeń? Nic prostszego! Zgłoś się na praktykę do naszego działu skautingu!

Startujemy z nowym projektem, skierowanym do osób chcących zacząć bądź rozwinąć swoją pracę w futbolu – organizujemy praktyki w naszym dziale skautingu! Hutnik to uznana marka, słynąca z dobrej pracy z młodzieżą i wprowadzania jej do seniorskiej piłki. Klub ewoluuje na wszystkich płaszczyznach, w tym oczywiście tej sportowej, dlatego do wspólnej kooperacji zapraszamy także pasjonatów i osoby, dla których piłka nożna to nieodłączny element życia.

Jesteś dyspozycyjny? Chcesz poszerzać swoją boiskową wiedzę, horyzonty oraz zdobyć cenne doświadczenie? Tak? Zatem to ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie! Praca w naszym pionie skautingu to świetna okazja do tego, aby zapoznać się ze szczegółami pracy skauta czy poznać sposoby obserwacji zawodników.

Swoje zgłoszenie (CV i list motywacyjny) prześlij na adres: k.tybor@hutnikkrakow.com. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wstecz