Zmiany w mediach klubowych Hutnika

W bieżącym tygodniu doszło do kilku zmian w medialnej ekipie naszego klubu. Miło nam powitać nowych współpracowników, którzy zasilą szeregi zespołu: Karolinę Antczak, Aleksandra Łazora i Kacpra Michalika. Z mediami klubowymi żegna się Robert Mucha, któremu serdecznie dziękujemy za lata ciężkiej pracy. 

Karolina Antczak pochodzi z Bydgoszczy i współpracę z Hutnikiem łączyć będzie ze studiami na kierunku "Zarządzanie w sporcie". Całe jej życie od zawsze kręciło się wokół sportu, a dyscypliną z którą była związana najdłużej jest gimnastyka sportowa. Swoje doświadczenie w mediach klubowych zdobywała w pierwszoligowym klubie siatkarskim BKS Visła Proline Bydgoszcz.

Aleksander Łazor pochodzi z Gliwic i pracuje jako reporter w telewizji TVN24. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu mediów klubowych, które zdobywał w biurze prasowym Cracovii Kraków. Prywatnie jest miłośnikiem włoskiej kuchni i futbolu amerykańskiego.

Kacper Michalik to prawdziwy "nasz człowiek". W przeszłości trenował w Akademii Piłkarskiej Hutnika, a obecnie współpracę z klubem łączył będzie ze studiami. Kacper jest stałym bywalcem Suchych Stawów, a od niedzieli będzie miał okazję relacjonować mecze Dumy Nowej Huty dla wszystkich kibiców.

Zespołem kierował będzie Marcin Kądziołka, który pełnił będzie obecnie funkcję dyrektora marketingu i PR.

Karolina, Alek i Kacper, witamy i życzymy powodzenia!

Wstecz