Z szalikiem na mecz za darmo!

                Nasza drużyna do rozegrania ma jeszcze sześć ligowych spotkań. Pomimo trudnej sytuacji w tabeli nikt na Suchych Stawach nie składa broni. Wszyscy w klubie wiedzą, że piłkarzom w tym trudnym momencie potrzebne jest wsparcie z trybun. W związku z tym zarząd Hutnika postanowił, że każdy kibic, który pojawi się na stadionie w szaliku klubowym wejdzie na mecz za darmo.

- Drużyna potrzebuje wsparcia - mówi Artur Trębacz, prezes Hutnika Kraków - Dlatego zarząd klubu postanowił, że w najbliższym meczu musimy wystawić dwunastu zawodników na boisku. Liczymy bardzo na tego dwunastego gracza, czyli naszych kibiców. W końcu wszyscy wiemy, że najlepsza ekipa to kibice Hutnika i wspólnie powalczymy o jak najwyższe miejsce na zakończenie rozgrywek. - dodaje.

Hutnik plasuje się obecnie na 15. pozycji w ligowej tabeli i do bezpiecznego miejsca w brakuje mu 8 punktów. Czy po sobotnim meczu ta strata stopnieje do 5 punktów? Wszyscy na Suchych Stawach w to bardzo wierzą. Mamy także małą podpowiedź dla osób, które nie posiadają klubowego szalika:

- Szaliki klubowe zakupić też będzie można w kasie biletowej od strony ulicy Klasztornej - podpowiada Marcin Kądziołka, specjalista ds. marketingu i PR w Hutniku - Nie zapominamy również o osobach, które zakupiły karnet lub bilet na ten mecz w przedsprzedaży i pojawią się na stadionie w szalikach. Ci kibice proszeni są o kontakt mailowy: kibice@nh2010.pl. - dodaje.

Początek spotkania z Sokołem Ostróda na Suchych Stawach w sobotę o godzinie 16:00. Zapraszamy.

Wstecz