Z Rekordem na remis

Remisem 2:2 zakończył się przedostatni sparing tej zimy. Gracze Hutnika zaczęli to spotkanie z przytupem, już w 19. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą uderzenia Kamila Wengera. Jednobramkowe prowadzenie utrzymaliśmy do przerwy. Trzy minuty po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania drugiego gola dla Dumy Nowej Huty strzelił Hubert Karpiński.

Dwubramkowe prowadzenie udało się utrzymać przez pięć minut, wówczas do bramki strzeżonej przez Arkadiusza Leszczyńskiego trafił Michał Biskup. Ten sam zawodnik zdobył w 70. minucie swojego drugiego w tym meczu gola. Wynik 2:2 utrzymał się do końcowego gwizdka.

W następną sobotę, 18 lutego, rozegramy ostatni tej zimy sparing. Naszym rywalem będą rezerwy Korony Kielce.

Hutnik Kraków - Rekord Bielsko-Biała 2:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Wenger 19, 2:0 Karpiński 48, 2:1 Biskup 53, 2:2 Biskup 70.

Hutnik: I połowa: Wilk - Zięba, Nowakowski, Wenger, Urban - Chmiel, Drąg, Zawadzki, Świątek, Kieliś - Wróbel; II połowa: Leszczyński - Zięba, Głogowski, Kubowicz, Urban - Miechówka, Serafin, Zawadzki, Karpiński, Marcinkowski - Lelek.

Rekord: Szumera (Żerdka) – Bojdys, Pańkowski, Kareta, Żołna, Wyroba, Nowak, Nocoń, Tomiczek, Świderski, Waluś oraz Caputa, Walaszek, Madzia, Kasprzak, Kowalczyk, Biskup