Z GKS-em na otwarcie wiosny

Już w najbliższą sobotę, 25 lutego, wracamy do walki o punkty. Po solidnie przepracowanym okresie przygotowawczym (3 wygrane, 2 remisy, jedna porażka) przychodzi czas na prawdziwy sprawdzian formy Hutników. Na początek rundy wiosennej czeka nas wyjazd do Jastrzębia-Zdroju, gdzie zmierzymy się z miejscowym GKS-em. Przystąpimy do tego spotkania po wielu wzmocnieniach dokonanych zimą. Do klubu przybyli: bramkarz Adam Wilk, obrońcy Kamil Wenger i Dawid Kubowicz, pomocnik Sławomir Chmiel, oraz napastnicy Marcin Wróbel i Hubert Karpiński. Dla wszystkich będzie to pierwsza okazja by zaprezentować się kibicom w oficjalnym spotkaniu. 

Ostatnie spotkanie ligowe przed przerwą zimową to remis z Wisłą Puławy. Dla Hutnika trafiali w tym meczu Krzysztof Iwanicki i Marcin Miechówka. Spotkanie miało dramatyczny przebieg, musieliśmy bowiem odrabiać dwubramkową stratę, a gole dla nas padły w 85. i 96. minucie spotkania. Co ciekawe, mecz ten sędziował Szymon Łężny z Kluczborka, czyli rozjemca nadchodzącego meczu z GKS-em.

Arbitrem głównym spotkania będzie Szymon Łężny z Kluczborka, a na liniach pomagać mu będą Jakub Szkutnik i Jacek Babiarz. Za sprawy techniczne odpowiedzialny będzie Rafał Rokosz.

Transmisja z sobotniego spotkania zostanie przeprowadzona na platformie WP Pilot. Relacja na WP Pilot będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet skorzystaj z TEGO LINKU -> WP Pilot dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

20. kolejka e-Winner 2 ligi
GKS Jastrzębie - Hutnik Kraków
25.02.2023 (sobota) godzina 14:00
Stadion Miejski w Jastrzębiu-Zdroju, Harcerska 14b, Jastrzębie-Zdrój
Obsada sędziowska: Szymon Łężny (sędzia główny), Jakub Szkutnik, Jacek Babiarz (sędziowie asystenci) i Rafał Rokosz (sędzia techniczny).

Wstecz