Z beniaminkiem o podtrzymanie dobrej passy

Po pierwszej w historii wygranej z Wisłą Puławy i rozgromieniu wicelidera przychodzi czas na mecz z beniaminkiem. Nasz najbliższy rywal jest jednak drużyną doskonale znaną w całej Polsce. Można to starcie nazwać małymi Hutniczymi derbami.

Stal obchodzi w tym roku 85-lecie działalności, z tej okazji przygotowano specjalny herb, który możecie podziwiać na meczowych grafikach. W najwyższej klasie rozgrywkowej spędziła łącznie cztery sezony, z czego w trzech miała okazje rywalizować z Dumą Nowej Huty. W naszym ostatnim wspólnym sezonie na szczycie polskiego futbolu idealnie podzieliliśmy się punktami - padły dwa remisy 1:1.

W ten sezon Stal weszła zdecydowanie gorzej od nas. Znajduje się obecnie na 16. miejscu w tabeli z trzema punktami straty do 14. GKS-u Jastrzębie. My zaś plasujemy się na miejscu szóstym z siedmiopunktową nad Stalą.

Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Rafał Rokosz z Siemianowic Śląskich, a na liniach pomagać mu będą Grzegorz Olejarczyk i Mateusz Poranek. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Sławomir Smaczny. 

Transmisja z niedzielnego meczu będzie dostępna na stronie Internetowej i w aplikacji mobilnej TVP Sport całkowicie za darmo, bądź na platformie Pilot WP po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 30 dni albo na cały sezon).

Wykupując subskrypcję Pilot WP, masz możliwość wybrania klubu, który chcesz wesprzeć – wybierz Hutnika, a część zapłaconej kwoty trafi do Klubu!

 

8. kolejka 2.Ligi


Stal Stalowa Wola - Hutnik Kraków


10.09.2023 (niedziela) godzina 16:45


Stadion Stali Stalowa Wola, ul. Hutnicza 10a, Stalowa Wola


Obsada sędziowska: Rafał Rokosz (sędzia główny), Grzegorz Olejarczyk, Mateusz Poranek (sędziowie asystenci) i Sławomir Smaczny (sędzia techniczny).

Wstecz