Wystartowała sprzedaż karnetów na sezon 2024/25

Wystartowała sprzedaż karnetów na sezon 2024/25. W pierwszej kolejności kibice będą mogli zakupić karnety online za pośrednictwem nowego systemu biletowego. Nowe oprogramowanie Stellis One Ticketing z powodzeniem używane jest przez czołowe polskie kluby: Widzew Łódź, Ruch Chorzów czy Piast Gliwice. 

BILETY zakupić można na stronie: bilety.hutnikkrakow.com.

Karnety dostępne są w dwóch wersjach: tradycyjnie na spotkania rundy jesiennej oraz po raz pierwszy także w wersji na cały sezon 2024/25. Pamiętać należy że jedynie karnety na cały sezon obowiązują również na meczach Pucharu Polski. Cena zakupu uzależniona jest od sposobu zakupu. Karnety zakupione w wersji online są tańsze od tych, które zakupić będzie można stacjonarnie. Dodatkowy rabat przysługuje kibicom, którzy zaakceptują zgody marketingowe:

Dodatkową niespodzianką przygotowaną dla kibiców jest spotkanie z zawodnikami pierwszej drużyny, które jest bonusem dla 30 pierwszych posiadaczy karnetu na cały sezon.

Prezentujemy również ceny biletów, które obowiązywały będą w rundzie jesiennej. Klub zwiększył zakres wieku dotyczący biletów ulgowych z 18 do 21 lat. Ponadto klub zadbał również o seniorów 65+. Będą oni mogli zakupić bilety i karnety stacjonarnie w cenie identycznej jak online:

Sprzedaż stacjonarna karnetów wystartuje w terminie późniejszym, o którym klub poinformuje w osobnym komunikacie.

Wstecz