Wybieramy zawodnika maja z Halą Centralną!

Maj to kolejny, a zarazem ostatni w tym sezonie raz, w którym wraz z Halą Centralną wybieramy najmocniej wyróżniającego się gracza. W omawianym czasie rozegraliśmy cztery spotkania 2. Ligi: z Olimpią Elbląg, Lechem II Poznań, Kotwicą Kołobrzeg oraz Olimpią Grudziądz, a nominowani do zgarnięcia tytułu zawodnika miesiąca zostali: Kamil Głogowski, Daniel Hoyo-Kowalski, Patryk Kieliś, a także Maciej Urbańczyk. Który z nich zrobił największe wrażenie? O tym zadecyduje głosowanie na klubowym Facebooku!

Zakończyliśmy sezon, ale to jeszcze nie wszystko! Ostatnie cztery ligowe spotkania to starcia z Olimpią Elbląg, Lechem II Poznań, Kotwicą Kołobrzeg, a także Olimpią Grudziądz, w których kilku „Hutników” pokazało się z dobrej strony i błysnęło indywidualnymi umiejętnościami. Nadeszła więc pora, aby wraz z Halą Centralną wybrać najlepszego zawodnika maja. Laureat zgarnie voucher na kwotę 500 zł do wykorzystania u partnera akcji. A kto walczy o ten prestiżowy tytuł i nagrodę? Sprawdźcie poniżej.

Przedstawiamy nominowanych kandydatów:

Kamil Głogowski – rozegrał 360 minut w wymienionych wcześniej spotkaniach i nie zawodził, zostawiając na boisku sporo wysiłku i ambicji. Udowodnił także, że w razie potrzeby z powodzeniem może wystąpić na boku obrony – co jest jego dodatkowym atutem.

Daniel Hoyo-Kowalski – jeden z bohaterów gry przeciwko rezerwom poznańskiego Lecha, autor jednego trafienia. Grał „od dechy do dechy”, pokazując spore umiejętności czy charakter.

Maciej Urbańczyk – jeden z liderów środka pola, walczący i perfekcyjnie rozdzielający piłki żołnierz w talii trenera Macieja Musiała. Jeden z najlepszych piłkarzy 2. Ligi, notujący wyśmienite statystyki.

Patryk Kieliś – „Kielon” grał równo i zawsze można było na niego liczyć. Czy to w defensywie, czy w ofensywie, zawsze się stara i swoją grą wnosi do drużyny bardzo wiele.

Który z przedstawionych powyżej graczy był Waszym zdaniem najlepszy? Głosujcie na Facebooku: LINK.

Partnerem wyboru zawodnika miesiąca jest mieszcząca się przy ulicy Centralnej 41a, Hala Centralna – miejsce zapewniające wiele atrakcji i rozrywek. Kręgle (8 torów), bilard (7 stołów), restauracja Joker 2.0, sporo miejsca, antresola, drink bar, także każdy, czy młodszy, czy starszy znajdzie coś dla siebie.

Wstecz