Wybieramy zawodnika kwietnia z Halą Centralną!

Zawodnik miesiąca z Halą Centralną! Startujemy z nową akcją, polegającą na wyborze najlepszego piłkarza, w której głosować będziecie Wy, drodzy kibice! Maj już rozpoczęty, dlatego to najwyższa pora, aby przedstawić kilka kandydatur, z których wyłoniony zostanie kwietniowy laureat! Przed Wami: Dorian Frątczak, Igors Tarasovs, Patryk Kieliś oraz Deniss Rakels. Który z nich zrobił największe wrażenie? O tym zadecyduje głosowanie na klubowym Facebooku!

W kwietniu rozegraliśmy cztery spotkania: wygraliśmy z KKS-em Kalisz, Sandecją Nowy Sącz i Polonią Bytom oraz zremisowaliśmy w Chojnicach z tamtejszą Chojniczanką. Zespół ma za sobą świetny okres, podczas którego zdobył 10 punktów, a dodatkowo z bardzo dobrej indywidualnej strony pokazało się również kilku graczy, których przedstawimy poniżej, a kibice zagłosują na tego najlepszego ich zdaniem i wspólnie z Halą Centralną wybiorą zawodnika miesiąca – zwycięzca otrzyma voucher o wartości 500 złotych do wykorzystania u partnera akcji.

Piłkarze nominowani do tej wyjątkowej nagrody:

Dorian Frątczak – wskoczył do bramki i stał się pewnym punktem zespołu, zachwycał swoimi interwencjami i przyczynił się do wywalczenia kilku punktów,

Igors Tarasovs – skała, gracz, który potrafi wiele i pokazywał to w kwietniowych meczach: bardzo dobra gra w powietrzu, skuteczne i celne wyprowadzenie piłki, jakościowe podania progresywne, którymi zdobywa przestrzeń i jest w stanie mijać formacje rywali,

Patryk Kieliś – równa i świetna forma, dwa gole zdobyte przeciwko KKS Kalisz, uniwersalność, wszechstronność i ambicja. Czego chcieć więcej?!

Deniss Rakels – Łotewska strzelba, w ubiegłym miesiącu zaliczył dwa trafienia, kilka kluczowych podań i jak zawsze szarpał na lewej stronie boiska, starając się wypracowywać jak najlepsze sytuacje drużynie.

Który z przedstawionych powyżej graczy był Waszym zdaniem najlepszy? Głosujcie na Facebooku: LINK.

Partnerem wyboru zawodnika miesiąca jest mieszcząca się przy ulicy Centralnej 41a, Hala Centralna – miejsce zapewniające wiele atrakcji i rozrywek. Kręgle (8 torów), bilard (7 stołów), restauracja Joker 2.0, sporo miejsca, antresola, drink bar, także każdy, czy młodszy, czy starszy znajdzie coś dla siebie.

Wstecz