Wracamy na Suche Stawy

Po dłuższej przerwie wracamy na Suche Stawy w ostatnim domowym meczu tego roku. W sobotę 25 listopada na Ptaszyckiego przyjmiemy Radunię Stężyca w 19. kolejce 2.Ligi.

Hutnik ma za sobą dwa wyjazdy pod rząd - komplet punktów przywieziony z Grudziądza i pechowe odwiedziny w Częstochowie, które zakończyły się odwołaniem meczu z powodu trudnych warunków atmosferycznych.

Natomiast klub ze Stężycy, w hicie ostatniej kolejki, zmierzył się z KKS Kaliszem, już w pierwszej połowie tracąc trzy bramki. Ostatecznie mecz zakończył się porażką Raduni 1:4. Tym meczem Kaliszanie przerwali Raduni serię 4 meczy bez porażki.

Po 18 kolejkach Radunia zajmuje 4 miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 31 punktów – 8 razy zgarniała komplet punktów, 7 razy remisowała i 3 razy przegrywała. Hutnik traci do niej 7 punktów, jednak należy pamiętać, że rozegrał o jeden mecz mniej.

Lipcowe spotkanie z Radunią, mimo jednobramkowego prowadzenia w pierwszej połowie po szybkim golu Marcina Wróbla, zakończyło się podziałem punktów.

Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Karol Wójcik z Mińska Mazowieckiego, a na liniach pomagać mu będą Radosław Wąsik i Błażej Granat. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Sebastian Godek.

Transmisja z sobotniego meczu będzie dostępna na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej TVP Sport całkowicie za darmo, bądź na platformie Pilot WP po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 30 dni albo na cały sezon).

19. kolejka 2.Ligi
Hutnik Kraków – Radunia Stężyca
25.11.2023 (sobota), godzina 12:30
Stadion Miejski Hutnik Kraków, ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4, Kraków

Obsada sędziowska: Karol Wójcik (sędzia główny), Radosław Wąsik, Błażej Granat (sędziowie asystenci) i Sebastian Godek (sędzia techniczny).