W pogoni za wygraną

Poprzedni mecz wszyscy chcemy wymazać z pamięci. Po obiecującym początku sezonu przyszła pierwsza porażka. Okazja na rehabilitację już jutro, kiedy to zmierzymy się z 11. w tabeli Pogonią Siedlce.


Nasz najbliższy przeciwnik sprawił w minionej edycji Pucharu Polski nie lada niespodziankę dochodząc aż do ćwierćfinału, gdzie przegrali z Górnikiem Łęczna. Było to powtórzenie wyczynu z sezonu 1987/88 - wówczas lepsza w dwumeczu okazała się Legia Warszawa mająca w składzie między innymi Dariusza Dziekanowskiego, Leszka Pisza, Pawła Janasa czy Dariusza Wdowczyka.


Z naszym jutrzejszym rywalem sąsiadujemy w ligowej tabeli. Mamy tyle samo punktów, ale strzeliliśmy dwa gole więcej, co plasuje nas ponad Pogonią. W zeszłym sezonie obydwa spotkania między naszymi drużynami zakończyły się bezbramkowymi remisami. 


Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Marcin Bielawski z Mysłowic, a na liniach pomagać mu będą Daniel Wiejowski i Zbigniew Szymanek. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Maciej Kuropatwa. 


Transmisja z niedzielnego meczu będzie dostępna na platformie Pilot WP – aby móc obejrzeć spotkanie, należy wcześniej wykupić subskrypcję (na 30 dni lub na sezon).


Wykupując subskrypcję Pilot WP, masz możliwość wybrania klubu, który chcesz wesprzeć – wybierz Hutnika, a część zapłaconej kwoty trafi do Klubu!

 

5. kolejka 2.Ligi


Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce


19.08.2023 (sobota) godzina 17:00


Stadion Miejski Hutnik Kraków, ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4, Kraków


Obsada sędziowska: Marcin Bielawski (sędzia główny), Daniel Wiejowski, Zbigniew Szymanek (sędziowie asystenci) i Maciej Kuropatwa (sędzia techniczny).

 

Wstecz