W niedzielę na stadion powróci program meczowy!

Po dłuższej przerwie przy okazji meczu ze Stomilem Olsztyn na Suche Stawy powróci program meczowy. Wydawnictwo w odświeżonej formie rozdawane będzie kibicom przy wejściu na stadion za darmo. W przyszłości archiwalne numery zakupić będzie można w sklepie online.

Pierwszy w tym sezonie numer liczy 8 stron, a w nim m.in.: ostatnie wyniki i tabela, przedmeczowa wypowiedź trenera gości, kadry obu zespołów, wywiad, prezentacja projektu Klub Biznesu Hutnik Kraków oraz opis ostatnich wydarzeń z życia klubu.

W kasie od ulicy Klasztornej pojawią się również nasi zawodnicy: Marcin Miechówka i Sebastian Jacak. Żeby ich spotkać trzeba przybyć na stadion z wyprzedzeniem. Zawodnicy pojawią się w godzinach 11:30-12:00. Będzie okazja z nimi porozmawiać, zrobić zdjęcie czy zdobyć ich autograf.

Partnerem wydania jest ENHA Pizzeria, która mieści się na osiedlu Centrum D2. Wspaniałą pizzę zamawiać można również z dostawą. Więcej informacji o partnerze wydania znajdziecie na stronie: https://www.facebook.com/enhapizzeria

Wstecz