W domu o przedłużenie serii

Jesteśmy w gazie - to nie ulega wątpliwości. 4 mecze z rzędu bez porażki, w tym dwie wygrane z wyżej notowanymi rywalami, zwycięstwo w Derbach Krakowa i remis wyszarpany Motorowi na trudnym terenie. Jutrzejsze spotkanie rozegramy na terenie znacznie bardziej przyjaznym, choć rywal będzie równie trudny.

KKS Kalisz osiągnął w tym sezonie swój największy sukces w historii. Popularny Cebulorz zagrał bowiem w półfinale Pucharu Polski eliminując po drodze takie marki jak Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław czy Widzew Łódź. Od momentu odpadnięcia z tych rozgrywek nieco jednak osłabli - ostatnie pięć spotkań to zaledwie jedno zwycięstwo i aż cztery porażki. Trzeba jednak przyznać, że każdy z pięciorga ich ostatnich rywali to drużyny z czołowej 10 ligi. Kolejny również zalicza się do tego grona.

Trójkolorowi z Kalisza zajmują obecnie szóste miejsce w lidze, a zatem łapią się na miejsce barażowe. Siódmy Motor traci do nich zaledwie dwa punkty, więc ostatnie kilka kolejek będzie niezwykle emocjonujące. Nasze ostatnie spotkanie padło łupem graczy z Wielkopolski, a jedyną bramkę dla Dumy Nowej Huty zdobył Patryk Serafin.

Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Mateusz Jenda z Warszawy, a na liniach pomagać mu będą Grzegorz Olejarczyk i Aleksandra Ulanowska. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Grzegorz Jabłoński. 

Transmisja z sobotniego spotkania przeprowadzona będzie na platformie WP Pilot. Relacja będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet kliknij TUTAJ. Dzięki temu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Zachęcamy wszystkich do kibicowania biało-błękitno-niebieskim. Hutniku, wygraj dla nas ten mecz!

30. kolejka e-Winner 2 ligi
Hutnik Kraków - KKS Kalisz
06.05.2023 (sobota) godzina 17:00
Stadion Miejski Hutnik Kraków, ul. T. Ptaszyckiego 4, Kraków 

Obsada sędziowska: Mateusz Jenda (sędzia główny), Grzegorz Olejarczyk, Aleksandra Ulanowska (sędziowie asystenci) i Grzegorz Jabłoński (sędzia techniczny).

 

Wstecz