W 7. kolejce z Zagłębiem II Lubin.

W poniedziałek piłkarze Hutnika rozegrają w 7. kolejkę eWinner II ligi. Zmierzą się w niej w Lubinie z drugą drużyną Zagłębia. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13. 

W minioną niedzielę Biało-Błękitno-Niebiescy przegrali na Suchych Stawach z liderem eWinner II ligi Kotwicą Kołobrzeg 1-5. Po sześciu seriach gier w kampanii 2022/2023 podopieczni trenera Andrzeja Paszkiewicza plasują się na 13 pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 7 punktów na koncie. Składają się na to dwa zwycięstwa (Lech II 3-2, Siarka 6-0), jeden remis (GKS Jastrzębie 0-0) i trzy porażki (Wisła 1-3, Radunia 1-2, Kotwica 1-5). Bilans bramkowy Hutników to po 12 goli strzelonych i  straconych. Najlepszym strzelcem zespołu jest Krzysztof Świątek z 5 zdobytymi bramkami. W spotkaniu z Zagłębiem II trener Paszkiewicz nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanego Adriana Jurkowskiego.

Nasz poniedziałkowy przeciwnik po sześciu kolejkach zgromadził 9 punktów i plasuje się na 10 lokacie w tabeli eWinner II ligi., Składają się na to trzy zwycięstwa (Pogoń 1-0, Lech II 1-0, Wisła 2-1) i trzy porażki (Stomil 2-6, Śląsk II 3-4, Znicz 0-2). Bilans bramkowy beniaminka z Lubina to 9-13. Najskuteczniejszym zawodnikiem jest z 3 golami na koncie Bartłomiej Kłudka. Podczas przerwy letniej z zespołu odeszło 12 zawodników. W ich miejsce rezerwy Zagłębia zakontraktowały 2 graczy spoza klubu: 21-letniego bramkarza Kamila Bielikowa z Zagłębia Sosnowiec i 20-letniego obrońcę Milana Posmyka ze Skry Częstochowa. Dodatkowo w drugiej drużynie mogą występować zawodnicy z "jedynki" spełniające odpowiednie kryteria. 

Transmisja ze środowego spotkania zostanie przeprowadzona na platformie WP Pilot. Relacja będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet skorzystaj z TEGO LINKU -> WP Pilot dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Wstecz