W 5 kolejce z Radunią Stężyca.

Jutro piłkarze Hutnika rozegrają w 5. kolejkę eWinner II ligi. Zmierzą się w niej na wyjeździe z Radunią Stężyca. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18. 

W miniony weekend Biało-Błękitno-Niebiescy rozegrali koncertowe spotkanie na Suchych Stawach wprost demolując Siarkę Tarnobrzeg 6-0. Po czterech seriach gier w kampanii 2022/2023 podopieczni trenera Andrzeja Paszkiewicza plasują się na 4 pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 7 punktów na koncie. Składają się na to dwa zwycięstwa (Lech II 3-2, Siarka 6-0), jeden remis (GKS Jastrzębie 0-0) i jedna porażka (Wisła 1-3). Bilans bramkowy Hutników to 10 goli strzelonych i 5 straconych. Najlepszym strzelcem zespołu jest Krzysztof Świątek z 5 zdobytymi bramkami. W spotkaniu z Radunią trener Paszkiewicz będzie mógł skorzystać z wszystkich swoich podopiecznych.

Nasz jutrzejszy przeciwnik po czterech kolejkach zgromadził 2 punkty, na co składają się dwa remisy (Śląsk II 3-3, Lech II 3-3) i dwie porażki (Znicz 1-3, Wisła 0-1). Bilans bramkowy Raduni to 7-10. Najskuteczniejszym zawodnikiem jest z 4 golami na koncie Radosław Stępień. Podczas przerwy letniej z klubu odeszło 11 zawodników. W ich miejsce Radunia pozyskała 7 graczy: 27-letni obrońca Tomasz Dejewski z Widzewa Łódź, 28-letni obrońca Jonatan Straus ze Stomilu Olsztyn, 20-letni pomocnik Marcel Górski z drugiego zespołu Zagłębia Lubin, 27-letni pomocnik Andrzej Kaszuba z KKS-u Kalisz, 23-letni pomocnik Cezary Sauczek z Odry Opole, 20-letni pomocnik Bartosz Zynek z Wisły Płock, oraz 28-letni napastnik Przemysław Kita z Widzewa Łódź. W spotkaniu z Hutnikiem na pewno nie wystąpi Dymytro Baszłaj który w spotkaniu z Wisłą Puławy obejrzał czerwoną kartkę.

Transmisja ze środowego spotkania zostanie przeprowadzona na platformie WP Pilot. Relacja będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet skorzystaj z TEGO LINKU -> WP Pilot dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Wstecz