W 4. kolejce z Siarką Tarnobrzeg.

W niedzielę na Suchych Stawach piłkarze Hutnika w 4. kolejce eWinner II ligi podejmą drużynę Siarki Tarnobrzeg. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16. 

W poprzedniej ligowej kolejce Hutnicy bezbramkowo zremisowali na Suchych Stawach z GKS-em Jastrzębie. Do tej pory w kampanii 2022/2023 podopieczni trenera Andrzeja Paszkiewicza pokonali na Suchych Stawach drugą drużynę Lecha Poznań 3-2, przegrali na wyjeździe z Wisłą Puławy 1-3, oraz podzielili się punktami z jastrzębianami. Po trzech kolejkach Hutnik ma na koncie 4 punkty, przy bilansie bramkowym 4-5. W spotkaniu Siarką trener Paszkiewicz będzie mógł skorzystać z wszystkich swoich podopiecznych. 

Nasz niedzielny przeciwnik to beniaminek II ligi. Tarnobrzeżanie po trzech kolejkach zgromadzili 4 punkty na co składa się zwycięstwo w pierwszej kolejce nad Zniczem Pruszków u siebie 4-0, wyjazdowy remis 1-1 z rezerwą Lecha Poznań, oraz porażka w ostatniej kolejce z Wisłą Puławy w Tarnobrzegu 2-4. Podczas przerwy letniej z klubu odeszło 4 zawodników. W ich miejsce Siarka pozyskała 5 graczy: 21-letniego bramkarza Jakuba Szymańskiego z Górnika Polkowice, 28-letniego ukraińskiego obrońcę Pawło Czmełenko z Watry Białka Tatrzańska, 25-letniego słowackiego obrońcę Lukáša Hrnčiar ze Znicza Pruszków, 24-letniego napastnika z ŁKS-u Łagów Piotra Cichockiego, oraz 34-letniego napastnika z Polonii Warszawa Szymona Lewickiego. 

Bramy stadionu dla kibiców zostaną otwarte godzinę przed pierwszym gwizdkiem arbitra, czyli o godzinie 15:00. 

Na niedzielny mecz bilety można nabyć:  

► online za pośrednictwem strony Bilety Hutnik Kraków    

► w kasach stadionu przed meczem 

► w przedsprzedaży (szczegóły w linku) kup bilet na Siarkę  

Transmisja z niedzielnego spotkania zostanie przeprowadzona w telewizji TVP Sport, oraz na platformie WP Pilot. Relacja na WP Pilot będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet skorzystaj z TEGO LINKU -> WP Pilot dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Wstecz