W 3. kolejce z GKS-em Jastrzębie.

Jutro na Suchych Stawach piłkarze Hutnika w 3. kolejce eWinner II ligi podejmą drużynę GKS-u Jastrzębie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17. 

W poprzedniej ligowej kolejce Hutnicy ulegli na wyjeździe Wiśle Puławy 1-3. Na początek kampanii 2022/2023 podopieczni trenera Andrzeja Paszkiewicza pokonali na Suchych Stawach drugą drużynę Lecha Poznań 3-2, tak więc po 2 kolejkach Hutnik ma na koncie 3 punkty, przy bilansie bramkowym 4-5. W spotkaniu z Jastrzębiem będą mogli zagrać nieobecni podczas dwóch pierwszych kolejek Mark Assinor, Jakub Wojtaszek i Damian Urban. Pierwszy i ostatni z tej trójki ma już za sobą debiut w barwach Dumy Nowej Huty. Obaj swój pierwszy mecz w Biało-Błękitno-Niebieskich barwach zaliczyli w środowy wieczór podczas spotkania o PP z Chojniczanką (1-3). 

Nasz jutrzejszy przeciwnik to spadkowicz z pierwszej ligi. Jastrzębianie po dwóch kolejkach zgromadzili 3 punkty na co składa się zwycięstwo w pierwszej kolejce z Wisłą w Puławach 1-0 , oraz porażka u siebie z innym spadkowiczem z ligi wyżej w kolejce drugiej, Górnikiem Polkowice 0-2.  Podczas przerwy letniej z klubu odeszło 14 zawodników. W ich miejsce GKS pozyskał 11 graczy: 22-letniego Bramkarza Michała Antkowiaka z Bałtyku Koszalin, 24-letniego obrońcę Kacpra Kawulę z Ruchu Chorzów, 18-letniego obrońcę z drugiej drużyny Śląska Wrocław Filipa Kozłowskiego, 26-letniego, ukraińskiego obrońcę Jewhenija Zacharczenko z Epicentr Dunajowce, 22-letniego pomocnika Bartosza Bierunia ze Śląska Wrocław, 19-letniego pomocnika Szymona Gołucha ze Spójni Landek, 19-letniego pomocnika Jakuba Kasperowicza z Pniówka Pawłowice, 27-letniego pomocnika Przemysława Lecha z Podhala Nowy Targ, 20-letniego pomocnika Salvadora Pryka z Czarnych Gorzyce, 19-letniego pomocnika Natana Wysińskiego z Miedzi II Legnica, oraz 25-letniego napastnika z brazylijskim i włoskim paszportem Joao Passoniego ze Ślęzy Wrocław.

Transmisja z jutrzejszego spotkania zostanie przeprowadzona na platformie WP Pilot. Będzie ona dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet skorzystaj z TEGO LINKU -> WP Pilot dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Wstecz