W 21. kolejce z Siarką Tarnobrzeg.

W ramach 21. kolejki e-Winner II ligi Hutnik Kraków uda się w delegacje na rywalizację z Siarką Tarnobrzeg.

Będzie to spotkanie o przysłowiowe sześć punktów, ponieważ w tabeli ligowej oba zespoły dzieli zaledwie jedno „oczko”. Duma Nowej Huty z dorobkiem 22. punktów zajmuje bezpieczną 13. pozycję. Siarka z kolei zgromadziła do tej pory 21 punktów i znajduje się na 17. miejscu w tabeli, będąc w strefie spadkowej. Wiosnę lepiej rozpoczęli hutnicy, bowiem pokonali oni na wyjeździe GKS Jastrzębie 1:0, natomiast drużyna z Tarnobrzega rozpoczęła zmagania ligowe w 2023 roku od bezbramkowego remisu z Wisłą Puławy.

Ostatnie starcie obu drużyn, po koncertowej grze, zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem Hutnika, który na Suchych Stawach zwyciężył Siarkę, aż 6:0. Bramki w tamtym meczu zdobyli m.in.: Patryk Serafin, Krzysztof Świątek oraz Patryk Kieliś. 

Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Kornel Paszkiewicz z Kątów Wrocławskich, a na liniach pomagać mu będą Michał Hnatkiewicz oraz Dominik Wrona. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Damian Gawęcki. 

Transmisja z sobotniego spotkania przeprowadzona będzie na platformie WP Pilot. Relacja będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet skorzystaj z TEGO LINKU -> WP Pilot dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Zapraszamy wszystkich kibiców do kibicowania błękitno-biało-niebieskim. Hutniku wygraj dla nas ten mecz!

21. kolejka e-Winner 2 ligi
Siarka Tarnobrzeg - Hutnik Kraków
04.03.2023 (sobota) godzina 14:00
Stadion Miejski, al. Niepodległości 2, Tarnobrzeg


Obsada sędziowska: Kornel Paszkiewicz (sędzia główny), Michał Hnatkiewicz, Dominik Wrona (sędziowie asystenci) i Damian Gawęcki  (sędzia techniczny).

Wstecz