W 17. kolejce czeka nas pojedynek snajperów!

W miniony weekend chłopcy Hutnicy w trzecim pod wodzą trenera Bartłomieja Bobli meczu odnieśli pierwsze zwycięstwo. Wprawdzie po tym meczu Hutnik nadal zajmuje ostatnią lokatę w ligowej tabeli, to jednak dystans do pierwszej drużyny "nad kreską" zmniejszył się do zaledwie 2 punktów. Hutnicy w bieżącym sezonie zwyciężyli 4 razy, 2 razy zremisowali i zanotowali 10 porażek. Bilans bramkowy Dumy Nowej Huty to 26 bramek zdobytych i 35 straconych. Najlepszym strzelcem drużyny w bieżącej kampanii jest z 10 trafieniami Krzysztof Świątek, który w tabeli strzelców eWinner 2.Ligi ustępuje jedynie Maciejowi Firlejowi ze Znicza Pruszków. Mamy nadzieję, że po sobotnim meczu ta sytuacja się odwróci.

Nasz jutrzejszy przeciwnik w minionej kolejce wygrał na wyjeździe z Wisłą Puławy 1-2. Po tym meczu drużyna z Pruszkowa zajmuje dające udział w barażach 6. miejsce w ligowej tabeli. Ekipa Znicza zgromadziła do tej pory 26 punktów, na które składa się 8 zwycięstw, 2 remisy i 6 porażek. Bilans bramkowy naszego najbliższego rywala to 23 gole strzelone i 20 straconych. Najlepszym strzelcem drużyny jest wspomniany wcześniej Maciej Firlej z 11 bramkami.

Arbitrem głównym spotkania będzie Piotr Idzik z Poznania, a na liniach pomagać mu będą: Marcin Czerwiński i Marek Bielanin. Za sprawy techniczne odpowiedzialny będzie Eliasz Pawlak.

Transmisja z jutrzejszego spotkania zostanie przeprowadzona na platformie WP Pilot. Relacja na WP Pilot będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet skorzystaj z TEGO LINKU -> WP Pilot dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Wstecz