W 16. kolejce ze Śląskiem II Wrocław

W ostatniej kolejce Biało-Błękitno-Niebiescy przegrali po emocjonującej końcówce 3-4 ze Stomilem Olsztyn. Po tym meczu Hutnik nadal zajmuje ostatnią, 18 lokatę w ligowej tabeli z 11 punktami na koncie tracąc 5 punktów do bezpiecznej, 14. pozycji. Hutnicy w bieżącym sezonie zwyciężyli 3 razy, 2 razy zremisowali i zanotowali 10 porażek. Bilans bramkowy Dumy Nowej Huty to 24 bramki zdobyte i 35 straconych. Najlepszym strzelcem drużyny w bieżącej kampanii jest z 10 trafieniami Krzysztof Świątek. 

Nasz jutrzejszy przeciwnik w minionej kolejce przegrał u siebie z Wisłą Puławy 1-2. Po tym meczu drużyna ze stolicy Dolnego Śląska plasuje się na 15. miejscu w ligowej tabeli z pięciopunktową przewagą nad Hutnikami. Drugi garnitur Śląska zgromadził do tej pory 16 punktów, na które składają się 4 zwycięstwa, 4 remisy i 7 porażek. Bilans bramkowy naszego najbliższego rywala to 21 goli strzelonych i 25 straconych. Najlepsi strzelcy Śląska II to Sebastian Bergier, Szymon Krocz i Miłosz Kurowski. Wszyscy zdobyli w tym sezonie po 4 bramki. 

Arbitrem głównym spotkania będzie Konrad Aluszyk z Torunia, a na liniach pomagać mu będą: Marcin Sadowski i Marek Witoń. Za sprawy techniczne odpowiedzialny będzie Adam Marczuk.

Najdogodniejszą formą zakupu biletów jest strona klubowa: bilety.nh2010.pl. Kasy biletowe otwarte będą godzinę przed meczem. Bilety w dniu meczu są droższe niż w przedsprzedaży i można je zakupić w cenie 30 zł (normalne) i 20 zł (ulgowe). Dojazd na stadion tramwajem numer 10 (przystanek Suche Stawy) oraz autobusami 123, 163 i 174 (przystanek Klasztorna).

Transmisja z jutrzejszego spotkania zostanie przeprowadzona na platformie WP Pilot. Relacja na WP Pilot będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet skorzystaj z TEGO LINKU -> WP Pilot dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Wstecz