W 15. kolejce ze Stomilem Olsztyn.

Jutro w Olsztynie piłkarze Hutnika, w 15. kolejce eWinner II ligi zmierzą się z miejscowym Stomilem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30. 

W ostatniej kolejce Biało-Błękitno-Niebiescy przełamali serię trzech porażek z rzędu i zremisowali na Suchych Stawach z Pogonią Siedlce 0-0. Po tym meczu Hutnik nadal zajmuję ostatnią, 18 lokatę w ligowej tabeli z 11 punktami na koncie. Hutnicy w bieżącym sezonie zwyciężyli 3 razy, 2 razy zremisowali i 9 razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy Dumy Nowej Huty to 21 bramek zdobytych i 31 straconych. Najlepszym strzelcem drużyny w bieżącej kampanii jest z 10 trafieniami Krzysztof Świątek. W spotkaniu ze Stomilem nie wystąpi "odpoczywający" za nadmiar żółtych kartek Jakub Marcinkowski.

Nasz jutrzejszy przeciwnik w minionej kolejce przegrał w Puławach z Wisłą 1-2. Po tym meczu drużyna z Olsztyna plasuje się na 9 miejscu w ligowej tabeli. Stomilowcy zgromadzili dotąd 18 punktów na co składają się 4 zwycięstwa (Zagłębie II 6-2, Górnik 2-1, Śląsk II 1-0, Znicz 2-0), 6 remisów (Kotwica 0-0, Polonia 1-1, Garbarnia 2-2, Pogoń 0-0, Jastrzębie 1-1, Lech II 2-2) i 4 porażki (Olimpia 0-4, Motor 0-1, Kalisz 0-1, Wisła 1-2). Ich bilans bramkowy to 18 bramek zdobytych i 17 straconych. Najlepszym strzelcem zespołu jest Jakub Tecław z 7 bramkami na koncie. W spotkaniu z Hutnikiem zabraknie pauzującego za 4 żółte kartki Lukasa Kubana, 

Transmisja z jutrzejszego spotkania zostanie przeprowadzona na platformie WP Pilot. Relacja na WP Pilot będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet skorzystaj z TEGO LINKU -> WP Pilot dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Wstecz