W 14. kolejce z Pogonią Siedlce.

Jutro na Suchych Stawach piłkarze Hutnika w 14. kolejce eWinner II ligi podejmą Pogoń Siedlce. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15. 

W ostatniej kolejce Biało-Błękitno-Niebiescy przegrali w Kaliszu z miejscowym KKS-em 1-2. Po tym meczu Hutnik zajmuję ostatnią, 18 lokatę w ligowej tabeli z 10 punktami na koncie. Hutnicy w bieżącym sezonie zwyciężyli 3 razy, raz zremisowali i 9 razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy Dumy Nowej Huty to 21 bramek zdobytych i 31 straconych. Najlepszym strzelcem drużyny w bieżącej kampanii jest z 10 trafieniami Krzysztof Świątek. Porażka w Kaliszu miała jeszcze jedną konsekwencję, a mianowicie przesądziła o zmianie trenera Dumy Nowej Huty. Andrzeja Paszkiewicza na stanowisku szkoleniowca zstąpił Bartłomiej Bobla.

Nasz jutrzejszy przeciwnik w minioną środę nadrobił zaległości z 12. kolejki. Pogoń pokonała na wyjeździe rezerwy Lecha Poznań 2-1. Siedlczanie po rozegraniu 13. kolejek zajmują 13. miejce z 14 punktami na koncie, na co składają się cztery zwycięstwa (Polonia 2-1, Górnik 2-1, Motor 2-1, Lech II 2-1), dwa remisy (Stomil 0-0, Wisła 1-1) i siedem porażek (Zagłębie II 0-1, Garbarnia 2-3, Olimpia 0-1, Kalisz 2-3, Jastrzębie 1-3, Śląsk II 0-1, Znicz 3-4). Ich bilans bramkowy to 17 bramek zdobytych i 21 straconych. Najlepszym strzelcem z ośmioma trafieniami na koncie jest Damian Nowak. W drużynie Pogoni na Suchych Stawach zabraknie dwóch obrońców, Tomasza Lewandowskiego i Przemysława Misiaka, którzy będą pauzować za nadmiar żółtych kartek. 

Na jutrzejszy mecz bilety można nabyć:  

► online za pośrednictwem strony Bilety Hutnik Kraków           

► w kasach stadionu przed meczem 

► w przedsprzedaży (szczegóły w linku) kup bilet na Pogoń  

Transmisja z jutrzejszego spotkania zostanie przeprowadzona na platformie WP Pilot. Relacja na WP Pilot będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet skorzystaj z TEGO LINKU -> WP Pilot dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

 

Wstecz