W 13. kolejce z KKS-em Kalisz.

W niedzielę, w Kaliszu piłkarze Hutnika w 13. kolejce eWinner II ligi zmierzą się z miejscowym KKS-em. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19. 

W ostatniej kolejce Biało-Błękitno-Niebiescy przegrali na Suchych Stawach z Motorem Lublin 1-3. Po tym meczu Hutnik zajmuję 17 lokatę w ligowej tabeli z 10 punktami na koncie. Hutnicy w bieżącym sezonie zwyciężyli 3 razy, raz zremisowali i 8 razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy Dumy Nowej Huty to 20 bramek zdobytych i 29 straconych. Najlepszym strzelcem drużyny w bieżącej kampanii jest z 10 trafieniami Krzysztof Świątek. 

Nasz niedzielny przeciwnik w minioną środę rozegrał zaległe, z 1. kolejki spotkanie z Polonią. KKS przegrał w Warszawie 2-3. Po tym meczu drużyna z Kalisza plasuje się na 5 miejscu w ligowej tabeli. Kaliszanie zgromadzili dotąd 19 punktów na co składa się 5 zwycięstw (Garbarnia 3-1, Motor 3-0, Pogoń 3-2, Stomil 1-0, Śląsk II 3-0), 4 remisy (Olimpia 2-2, Górnik 2-2, Jastrzębie 1-1, Lech II 2-2) i 3 porażki (Polonia 2-3, Znicz 0-2, Wisła 1-3). Ich bilans bramkowy to 23 bramki zdobyte i 18 straconych. Najlepszym strzelcem zespołu jest Néstor Gordillo z 9 bramkami na koncie. W drużynie z wielkopolski występuje dwóch byłych zawodników Dumy Nowej Huty, Jakub Wilczyński i Piotr Zmorzyński. 

Transmisja z niedzielnego spotkania zostanie przeprowadzona na platformie WP Pilot. Relacja na WP Pilot będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet skorzystaj z TEGO LINKU -> WP Pilot dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Wstecz