W 12. kolejce z Motorem Lublin.

W niedzielę na Suchych Stawach piłkarze Hutnika w 12. kolejce eWinner II ligi podejmą Motor Lublin. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11. 

W ostatniej kolejce Biało-Błękitno-Niebiescy przegrali w Polkowicach z Górnikiem 0-1. Po tym meczu Hutnik zajmuję 16 lokatę w ligowej tabeli z 10 punktami na koncie. Hutnicy w bieżącym sezonie zwyciężyli 3 razy, raz zremisowali i 7 razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy Dumy Nowej Huty to 19 bramek zdobytych i 26 straconych. Najlepszym strzelcem drużyny w bieżącej kampanii jest z 9 trafieniami Krzysztof Świątek. 

Nasz niedzielny przeciwnik w ostatniej koleje przegrał z Wisłą Puławy 2-6. Po tym meczu trenerem drużyny z Lublina został Gonçalo Feio. W ostatnich dniach Motorowcy zakontraktowali również bramkarza z ekstraklasową przeszłością Łukasza Budziłka. Lublinianie po 11 seriach gier plasują się na ostatnim 18 miejscu w tabeli. Drużyna z Lubelszczyzny zgromadziła dotąd 7 punktów na co składa się jedno zwycięstwo (Stomil 1-0), 4 remisy (Garbarnia 2-2, Olimpia 1-1, Śląsk II 1-1, Znicz 0-0) i 6 porażek (Górnik 0-2, Jastrzębie 1-2, Kalisz 0-3, Pogoń 1-2, Lech II 0-2, Wisła 2-6). Ich bilans bramkowy to 9 bramek zdobytych i 21 straconych. Najlepszymi strzelcami zespołu są z dwoma trafieniami na koncie Michał Żebrakowski i Mikołaj Kosior. 

Na niedzielny mecz bilety można nabyć:  

► online za pośrednictwem strony Bilety Hutnik Kraków         

► w kasach stadionu przed meczem 

► w przedsprzedaży (szczegóły w linku) kup bilet na Motor  

Transmisja z niedzielnego spotkania zostanie przeprowadzona w telewizji TVP Sport, oraz na platformie WP Pilot. Relacja na WP Pilot będzie dostępna po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 3 dni, 30 dni lub rok).

Aby wykupić pakiet skorzystaj z TEGO LINKU -> WP Pilot dzięki czemu część dochodu z transakcji trafi do naszego Klubu! 

Wstecz