To idzie młodość!

Trampkarze młodsi Hutnika wygrali dziś w meczu na szczycie MLT 2008 z Cracovią 4-2.

Podopieczni Krzysztofa Świątka i Łukasza Kędziory rozegrali niezłe zawody. Młodzi hutnicy stworzyli sobie kilka klarownych sytuacji z których cztery zamienili na bramki. Na prowadzenie Biało-Błękitno-Niebieskich wyprowadził Kacper Rzepka wykorzystując sytuację sam na sam. Przed przerwą padły jeszcze dwie bramki dla Hutnika, a autorem obu trafień był Szymon Bil. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 3-1. Po zianie stron obie drużyny zdobyły po jednym golu. Czwartą bramkę dla Dumy Nowej Huty, a drugą swoją strzelił Rzepka. Po dziesięciu rozegranych meczach Hutnik prowadzi w tabeli z kompletem 30 punktów. Nasza drużyn strzeliła dotąd aż 65 bramek, tracąc jedynie 5. W ostatnim meczu rundy jesiennej hutnicy zmierzą się na wyjeździe z Unią Tarnów. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 13 listopada o godzinie 10.