Stellis gra razem z Hutnikiem!

Do nowego sezonu przygotowujemy się nie tylko sportowo, ale również technologicznie. Dziś ujawniamy niespodziankę dla naszych kibiców – karnety i bilety na domowe mecze będą mogli kupić w nowym systemie Stellis One Ticketing!

W sezonie 2024/2025 spotkania "Chłopców Hutników" będą wyjątkowe. Drużyna z roku na rok notuje postępy. Klub budowany jest bez pośpiechu, jednak systematycznie zmierza w przód, co potwierdzają boiskowe dokonania pierwszej drużyny.

Obok założeń sportowych nie zapominamy też o naszych wiernych kibicach, którzy licznie przychodzą na stadion. Dlatego wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszego dwunastego zawodnika i postanowiliśmy dzięki Stellis oddać w ich ręce nowy, profesjonalny system biletowy. Stellis pracuje od dawna dla wielkich klubów i federacji, które są zadowolone z efektów, a dziś my dołączamy do tej wspaniałej rodziny. To dla nas duży krok naprzód. Zapraszam kibiców, mieszkańców Krakowa oraz turystów odwiedzających nasze miasto do kupowania biletów i dalszego wspierania Hutnika na naszym stadionie! – mówi Artur Trębacz, prezes Hutnika Kraków.

Nowa platforma biletowa klubu jest zbudowana na innowacyjnym i nowoczesnym systemie Stellis One Ticketing. Jest zaprojektowany specjalnie dla organizacji sportowych, a korzystają już z niego m.in. Widzew Łódź, Ruch Chorzów czy Piast Gliwice, które chwalą sobie dotychczasową współpracę. Produkt umożliwia wygodne i efektywne zarządzanie procesem sprzedaży biletów, zapewniając niezrównaną kontrolę i doskonałe doświadczenie zarówno dla kibiców, jak i personelu. Stellis One Ticketing pozwala nie tylko na sprzedaż biletów online, ale również budowanie własnej bazy kibiców, zarządzanie miejscami, wprowadzanie rabatów, pakietów i promocji.

– To są wspaniałe momenty, kiedy wierni kibice przychodzą na stadion, aby wspierać swój zespół w drodze na szczyt tabeli. Stellis One Ticketing sprawi, że bilety i karnety będzie można kupić w dużo łatwiejszy sposób. Jestem pewien, że piłkarze Hutnika odpłacą się wszystkim fanom w tym sezonie wyjątkowo dobrą grą, więc warto być na trybunach – mówi Łukasz Gąsiorowski, CEO Stellis.

Dodatkowo testować będziemy również dodatkowy moduł od Stellis - One Marketing Automation, który porządkuje bazę danych kibiców oraz umożliwia automatyzację komunikacji z kibicami i realizację atrakcyjnych kampanii marketingowych. 

Za pośrednictwem nowego systemu biletowego kibice będą mogli zakupić karnety już w najbliższych dniach.

Wstecz