Sprawdziliśmy jak robi marketing "Podbeskidzie takie"

W minionym tygodniu Marcin Kądziołka przyglądał się pracy zespołu marketingu Podbeskidzie Bielsko-Biała. Ekipa marketingu kierowana przez Marcin Zarębskiego wprowadziła Marcina w przygotowania do inauguracji rundy oraz zaprosiła na mecz z Odrą Opole.

- To niezwykle cenne doświadczenie - mówi Marcin Kądziołka - Początek rundy to bardzo gorący okres. Jest sporo pracy, aby wszystko zagrało i zostało dopięte na ostatni guzik. Tym bardziej jestem wdzięczny Marcinowi, że zgodził się na mój przyjazd właśnie w tym okresie. Ze swojej strony bardzo dziękuję i życzę Góralom piłkarskiego awansu do Ekstraklasy. Bo marketingowo tam już jesteście - dodaje.

Marcin miał okazję zapoznać się z tym jak w Bielsku radzą sobie z przygotowaniami do meczu, podglądał prezentację nowego sponsora, realizację live telewizji klubowej, system sprzedaży biletów i akredytacji, organizację stref VIP na stadionie oraz uczestniczył w spotkaniu Klubu Biznesu.

Serdecznie dziękujemy za gościnność i chęć podzielenia się swoją wiedzą przez całą ekipę Podbeskidzia. Marcin, Wojtek, Piotr, Paulina, Basia, drugi Marcin, Paweł i Janek - dzięki!

Wstecz