Tuż przed startem rozgrywek z kibicami w sali konferencyjnej spotkali się: Krzysztof Świątek, Kamil Wenger, Deniss Rakels, Marcin Budziński, Daniel Hoyo Kowalski i Filip Jania. W spotkaniu mogli wziąć udział członkowie stowarzyszenia oraz wolontariusze.

- Spotkanie było jedną z atrakcji, które przewidzieliśmy w bieżącym sezonie dla członków stowarzyszenia oraz wolontariuszy - mówi Artur Trębacz, prezes Hutnika Kraków - Zaraz obok sponsorów i partnerów to solidna grupa wspierająca nas w działaniach. Zarówno finansowo poprzez opłacanie składek członkowskich jak i swoimi działaniami chociażby podczas organizacji dnia meczowego. - dodaje.

Na spotkaniu nie zabrakło pytań do zawodników. Dowiedzieliśmy się między innymi czy nasi piłkarze czytają komentarze w mediach społecznościowych, czy Krzysiek Świątek jest rozpoznawany na ulicy przez młodych kibiców, przeciwko jakiemu najlepszemu zawodnikowi na murawie wystąpił Deniss Rakels oraz kto jest ulubionym zawodnikiem Filipa Jani. Uczestnicy spotkania otrzymali zdjęcia drużynowe, które zawodnicy chętnie podpisali. Zwieńczeniem spotkania były wspólne zdjęcia.

Jednocześnie przypominamy, że nadal istnieje możliwość dołączenia do Stowarzyszenia Nowy Hutnik 2010. Zapraszamy do kontaktu mailowego: kibice@nh2010.pl 

Wstecz