Spotkanie po latach

Po trzyletniej przerwie powróciliśmy do tradycji przedświątecznych spotkań. 19 grudnia Halę Suche Stawy wypełniła Hutnicza rodzina. W spotkaniu uczestniczyło około tysiąca osób, wśród których znaleźli się piłkarze, członkowie zarządu i zawodnicy Hutniczej akademii. 


Dzisiaj widać, że po tej przerwie jesteśmy jeszcze mocniejsi, jest nas jeszcze więcej niż na ostatniej wigilii. To nas bardzo cieszy, że przetrwaliśmy ten okres, a można nawet powiedzieć, że udało nam się rozwinąć - zwrócił się na początku do obecnych na sali prezes Hutnika Artur Trębacz.


Kluczowym punktem oficjalnej części spotkania było podpisanie umowy z Cognor Holding S.A.. Pozwoli to na utworzenie nowej spółki, której zadaniem będzie zarządzanie Hutnikiem. Dokumenty podpisali prezes zarządu Hutnika Kraków, Artur Trębacz oraz Przemysław Sztuczkowski, większościowy akcjonariusz i prezes Cognor Holding S.A.. Jest to krok mający umocnić Hutnika na piłkarskiej mapie Polski.


W międzyczasie trybuny wypełnili członkowie Akademii oraz pozostałych sekcji wraz z piłkarzami pierwszej drużyny, dzięki czemu powstało efektowne zdjęcie grupowe. 


Przygotowaliśmy również krótkie podsumowanie wigilii klubowej w formie wideo, możecie je zobaczyć TUTAJ.

Wstecz