Sparing juniorów (3): Unia Oświęcim (seniorzy) - Hutnik 3-1

Wczoraj przygotowujący się do rozgrywek MLJS juniorzy Hutnika rozegrali sparing z czwartoligowym zespołem seniorów Unii Oświęcim. Podopieczni trenera Pawła Byrskiego na tle doświadczonych rywali zaprezentowali się całkiem nieźle. Po meczu obfitującym w sytuacje podbramkowym Hutnik przegrał z Unią 1-3, a jedyną bramkę dla Biało-Błękitno-Niebieskich strzelił zawodnik testowany. Była to trzecia gra kontrolna juniorów Dumy Nowej Huty. Wcześniej pokonali seniorów Kaszowianki 10-1 i swoich rówieśników z Puszczy Niepołomice 2-1.

sparing juniorów (3)

Unia Oświęcim - Hutnik Kraków 3-1 (1-0)

bramka: Testowany

Hutnik:

I połowa: Testowany - Miechówka, Sawicki, Wójtowicz - Kowalski, Rogóż, Kogut, Testowany - Depta, Żmuda, Gocal

II połowa: Zagrodnik - Miechówka, Sawicki, Wójtowicz - Testowany, Kowalski, Rogóż, Łapczyński, Testowany - Kozik, Testowany