Sparing JM U-17 (1): Hutnik - GKS Tychy 1-0.

Przygotowujący się do występów w CLJ U-17 juniorzy młodsi Hutnika pokonali w pierwszej grze kontrolnej zespół GKS-u Tychy 1-0. Spotkanie rozgrywane na Suchych Stawach było podzielone na trzy trzydziestominutowe tercje. Jedynego gola w tym meczu, dającego zwycięstwo podopiecznym Pawła Byrskiego strzelił Marcel Sawicki.

Sparing (1):

Hutnik Kraków - GKS Tychy 1-0

bramka: Sawicki

Hutnik:

I tercja: Zagrodnik - Miechówka, Grabowski, Wójtowicz, Filipczyk - Kozłowski, Rogóż, Łapczyński, Depta - Gocal, Żmuda

II tercja: Hoyo-Kowalski - Grabowski, Sroka, Sawicki, Miechówka - Kozłowski, Pisarczyk, testowany, Doniec - Stachyrak, Kozik

III tercja: Zagrodnik (Hoyo-Kowalski) - Grabowski, Sawicki, Filipczyk - Miechówka (Kozłowski), Rogóż (Pisarczyk), Łapczyński (testowany), Wójtowicz, Depta (Doniec) - Gocal (Stachyrak), Żmuda (Kozik)