Sparing JM U-16 (1): Hutnik - Dalin 5-0.

Dziś na Suchych Stawach podopieczni Macieja Papieża rozegrali pierwszą grę kontrolną przed rundą wiosenną. Sparing z Dalinem Myślenice zakończył się pewnym i zasłużonym zwycięstwem Hutnika 5-0.

Pierwszą bramkę hutnicy strzelili pod koniec drugiej tercji, a na listę strzelców wpisał się Anthony Ikwuka który wykorzystał podanie Kamila Jakóbczyka. Na 2-0 podwyższył Szymon Waligóra zamieniając jedenastkę na bramkę. Chwilę wcześniej w polu karnym faulowany był Grzegorz Prażuch.

W 76 minucie trzecią bramkę dla Hutnika strzelił Prażuch. Osiem minut później precyzyjne zagranie wzdłuż bramki Franciszka Krówki na gola zamienił Dawid Czechowicz. Wynik spotkania na pięć minut przed końcem ustalił Jakóbczyk dobijając głową własny strzał.

W następnym tygodniu zawodnicy Hutnika udadzą się na obóz do Barcic.