Sparing (5): GKS Katowice - Hutnik 3-1.

Piłkarze Hutnika rozegrali dziś w Katowicach piąta grę kontrolną tej zimy. Rywalem Biało-Błękitno-Niebieskich był miejscowy GKS. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-1. Jedyną, ale za to najładniejszą bramkę meczu strzelił dla Dumy Nowej Huty Jakub Marcinkowski.

sparing (5)

GKS Katowice - Hutnik Kraków 3-1 (1-0, 1-0)

28' Błąd

102' Marcinkowski

105' Komandera

118' Janiszewski

GKS Katowice:

(I i II kwarta) Dawid Kudła - Zbigniew Wojciechowski, Hubert Sadowski, Arkadiusz Jędrych, Michał Kołodziejski (53 Danian Pawłas), Grzegorz Rogala - Adrian Błąd, Marcin Stromecki, Rafał Figiel, Jakub Karbownik - Filip Szymczak

(III i IV kwarta) Patryk Królczyk (91 Patryk Kukulski) - Arkadiusz Woźniak, Hubert Sadowski, Arkadiusz Jędrych (91 Norbert Warmuz), Grzegorz Rogala (91 Grzegorz Janiszewski), Danian Pawłas (91 Kamil Komandera) - Patryk Szwedzik, Oskar Repka (91 Alan Bród), Marcin Urynowicz, Krystian Sanocki - Filip Kozłowski

Hutnik Kraków:

(I i II kwarta) Bartłomiej Frasik - Adrian Basta, Sebastian Zalepa, Adrian Jurkowski, Tomasz Jaklik, Kacper Andrzejewski (31. Miłosz Drąg), Dominik Zawadzki, Krzysztof Świątek, Sławomir Chmiel, Elorhan, Jakub Wilczyński

(III i IV kwarta) Arkadiusz Leszczyński - Szymon Stasik, Daniel Hoyo-Kowalski, Kacper Andrzejewski, Filip Becht, Miłosz Drąg (91. Maciej Królikowski), Sławomir Chmiel (75. Jakub Marcinkowski), Krystian Lelek, zawodnik testowany, Michał Kitliński, Patryk Kieliś

Foto i video: GKS Katowice