Sparing (3): Hutnik - Sokół Kocmyrzów 2-1

Dziś o 17 na Suchych Stawach Hutnik rozegrał grę kontrolną z Sokołem Kocmyrzów. Sparing 2-1 wygrali Biało-Błękitno-Niebiescy.

Tuż przed dzisiejszym spotkaniem, kiedy w całej Polsce rozbrzmiały syreny, piłkarze, sztaby obu drużyn, oraz widzowie zgromadzeni na Suchych Stawach oddali hałd Bohaterom Powstania Warszawskiego. Następnie rozpoczął się mecz w którym trener Andrzej Paszkiewicz przyglądał się wczorajszym zmiennikom, zawodnikom występującym na co dzień w juniorach Dumy Nowej Huty, oraz jednemu graczowi testowanemu. Hutnicy stworzyli sobie multum okazji bramkowych w potyczce z Sokołem, z których wykorzystali zaledwie dwie. Obie bramki strzelił Krystian Lelek. Na 1-0 celnie główkował po dośrodkowaniu Macieja Góralskiego, na 2-1 wykorzystał świetne, prostopadłe podanie od Miłosza Drąga i sytuację oko w oko z bramkarzem gości. W zespole z Kocmyrzowa zobaczyliśmy dzisiaj kilku zawodników z przeszłością na Suchych Stawach min.: Michała Guję, Kamila Brodę, Karola Wątrobę, czy Adriana Obrzuda. 

sparing (3)

Hutnik Kraków - Sokół Kocmyrzów 2-1 (1-0)

27' Lelek 

                              51' 

87' Lelek 

Hutnik: Leszczyński -  Zarzycki, Drąg, Nowakowski, Góralski, Królikowski, Luberda, Kieliś, Zawadzki, Wojtaszek, Lelek, oraz Zagrodnik, Zawodnik Testowany, El Bouh, Sawicki, Wójtowicz, Żmuda, Łapczyńsk

Wstecz