W swoim drugim sparingu tej zimy piłkarze Hutnika ulegli dziś na sztucznym boisku w Niecieczy Resovii 0-2.

Hutnicy obie bramki stracili w pierwszej połowie. W 5 minucie na listę strzelców po stronie rzeszowian wpisał się Wróbel, a w 40 Jaroch. Trener Krzysztof Lipecki baczniej przyglądał się w tym meczu testowanym zawodnikom: Damianowi Korczykowi, Owenowi Edosomwanowi, Łukaszowi Skrzypkowi, Kacprowi Chełmeckiemu, Norbertowi Leśniakowi i Filipowi Handzlikowi.

Kolejnym przeciwnikiem Hutnika podczas zimowych przygotowań będzie lider eWinner II ligi Stal Rzeszów. Spotkanie odbędzie się w sobotę 29 stycznia w Woli Chorzelowskiej.

Sparing (2)

Hutnik Kraków - Resovia Rzeszów 0-2 (0-2)

5' Wróbel

40' Jaroch

Hutnik:

(I połowa) Arkadiusz Leszczyński - Tomasz Jaklik, Daniel Hoyo-Kowalski, Norbert Leśniak, Damian Korczyk, Kacper Andrzejewski, Dominik Zawadzki, Patryk Kieliś, Abdallah Hafez, Sławomir Chmiel, Michał Kitliński

(II połowa) Bartłomiej Frasik - Szymon Stasik (60. Kacper Chełmecki), Daniel Hoyo-Kowalski (60. Adrian Jurkowski), Owen Edosomwan, Tomasz Jaklik, Miłosz Drąg, Łukasz Skrzypek, Elorhan, Mateusz Ozimek, Filip Handzlik, Jakub Wilczyński

Resovia:

(I połowa) Branislav Pindroch - Bartosz Jaroch, Dawid Kubowicz, Josip Šoljić, Radosław Adamski - Bartłomiej Wasiluk, Klaudiusz Krasa, Kamil Antonik, Rafał Mikulec - Paweł Wojciechowski, Jakub Wróbel

(II połowa) Paweł Łakota - Bartosz Jaroch, Aleksander Komor, Karol Chuchro, Łukasz Ostrowski, Kornel Rębisz, Bartłomiej Wasiluk, Kamil Antonik, Rafał Mikulec, Marek Mróz, Damian Hilbrycht