Raport wypożyczonych: czerwona kartka Kaczyńskiego i asysta Elorhana

Zobaczmy jak w minionych tygodniach radzili sobie wypożyczeni Hutnicy:

3 LIGA:

Elorhan (Odra Wodzisław Śląski) - Brazylijczyk w ostatnim czasie rozegrał trzy spotkania z czego jeden występ w wyjściowym składzie. Pełne 90 minut rozegrał w wyjazdowym spotkaniu z rezerwami Miedzi Legnica, który zakończył się remisem 2:2. Wcześniej wchodził z ławki rezerwowych i jako zmiennik w spotkaniach z Lechią Zielona Góra (porażka 5:0) oraz meczu z Polonią Bytom (porażka 1:5) zanotował łącznie 57 minut. Warto również dodać, że gracz biało-błękitno-niebieskich zaliczył asystę przy honorowym trafieniu z Polonią. Łącznie w ciągu ostatnich trzech kolejek uzbierał 147 minut.

Maciej Góralski (Avia Świdnik) - nie rozegrał żadnego spotkania

4 LIGA:

Arkadiusz Kaczyński (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska) -
w ciągu ostatnich tygodni defensor "Dumy Nowej Huty" rozegrał trzy spotkania. W pierwszym meczu drużyna Kalwarianki pokonała Słomniczankę Słomniki 2:1, a gracz Hutnika rozegrał pełne spotkanie. 90 minut zaliczył również w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Orłem Ryczów, jednak w meczu przeciwko Barciczance Barnice w 44 minucie musiał opuścić plac gry wskutek czerwonej kartki. Łącznie w ciągu ostatnich trzech tygodni obrońca rozegrał 224 minuty.

Miłosz Żmudzki (Okocimski Brzesko) - młody bramkarz Hutnika w ciągu ostatnich dni rozegrał tylko jedno spotkanie ligowe. W spotkaniu z Wierchami Rabką Zdrój zaliczył pełen zakres czasowy, jednak jego drużyna uległa 4:2.

5 LIGA:

Błażej Kamiński (GKS Drwinia) - gracz GKS-u w ostatnich trzech spotkaniach rozegrał pełne 90 minut. Jego drużyna dwukrotnie zremisowała - 3:3 z Dunajcem Zakliczyn oraz bezbramkowo z Koroną Niedzieliska i raz musiała uznać wyższość Sokoła Słopnice, który zwyciężył 2:1.