Raport wypożyczonych: Bramka Góralskiego.

Na dobre rozpoczął się sezon 2022/2023 Pora więc sprawdzić jak radzą sobie Hutnicy na wypożyczeniu.

3 liga:

► Maciej Góralski (Avia Świdnik) - rozegrał 90 minut  i strzelił bramkę w wygranym 3-1 spotkaniu z Czarnymi Połaniec, oraz 45 minut i został napomniany żółtą kartką w wygranym 1-0 meczu z Podhalem Nowy Targ.

bramka "Górala" 1:56

4 liga:

► Miłosz Żmudzki (Okocimski Brzesko) - rozegrał do tej pory trzy mecze w drużynie z Brzeska. W przegranym 2-3 spotkaniu z Orłem Ryczów pojawił się na boisku po zmianie stron, w zremisowanym 3-3 meczu z Radziszowianką, oraz wygranym 2-1 pojedynku z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska rozegrał po 90 minut.

5 liga:

► Błażej Kamiński (GKS Drwinia) - rozegrał 90 minut w wygranym 3-2 spotkaniu z Metalem Tarnów.