Rafał Skórski wraca do domu!

Po rocznym pobycie w Garbarni do Klubu wraca Rafał Skórski. Do jego zadań będzie należało zarówno trenowanie bramkarzy pierwszej drużyny, jak i koordynowanie ich szkolenia w klubie i Akademii.


Trener Skórski karierę szkoleniowca zaczynał w Cracovii prowadzonej wówczas przez Stefana Majewskiego. Następnie trafił pod skrzydła Wojciecha Stawowego, z którym współpracował w GKS-ie Katowice i ponownie w popularnych Pasach. Jego przygoda z Hutnikiem zaczęła się w 2018 roku. Pracował wówczas przez kilka miesięcy, a na dłużej z Klubem związał się rok później. Po sezonie z nami trafił do Podbeskidzia, po czym znów pracował przy Ptaszyckiego.


Od listopada 2020 roku jest również trenerem bramkarzy kadry U-17, z którą udało mu się niedawno awansować do półfinału Mistrzostw Europy. Trener Skórski posiada drugą najwyższą kategorię trenera bramkarzy, UEFA Goalkeeper A.

Informujemy jednocześnie, że dotychczasowy trener bramkarzy, Michał Siwiecki, pozostaje w klubowych strukturach. Będzie odpowiadał za rozwój młodych bramkarzy Hutnika.


Trenerze, witamy z powrotem i życzymy powodzenia!

 

Wstecz