Przygrywka przed meczem z Polonią Bytom o godzinie 13:00!

W sobotę o godzinie 14:00 Duma Nowej Huty zmierzy się z Polonią Bytom. Tradycyjnie bramy stadionu otwarte zostaną godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Doskonale wiemy, że każdy mecz Hutnika to wielkie święto w Nowej Hucie! Dla tych którzy w pełni chcą je celebrować mamy przygotowane dodatkowe atrakcje. 
  
Już godzinę przed meczem czekać na Was będą stoiska gastronomiczne. Dodatkowo w godzinach 13:00-13:30 przygotowaliśmy specjalną promocję na najlepszą stadionową giętą oraz złocisty napój. Kiełbaski i piwo w tym czasie kupicie w promocyjnej cenie 10 zł! Ponadto wchodząc na stadion w kasach otrzymacie nowy numer "Programu meczowego", którego lektura umili Wam oczekiwanie na mecz. 

Zachęcamy Was do odwiedzenia stoisk z oficjalnymi artykułami klubowymi, gdzie dostępne są m.in. najświeższe wzory bluz, koszulki upamiętniające mecz z AS Monaco i retro szaliki. Nasze stoiska usytuowane są przy trybunie głównej, w okolicy grilla oraz na ścieżce prowadzącej na trybunę przy ulicy Klasztornej.
  
Na trybunie od strony budynku klubowego spotkacie również animatorkę dla dzieci, która zadba o to aby najmłodsi się nie nudzili. Atrakcje dla dzieciaków dostępne będą zarówno przed meczem jak i w jego trakcie. 
  
Mamy nadzieję, że wpadniecie nie tylko na mecz, ale również weźmiecie udział w przygrywce! Do zobaczenia! 
  

Wstecz