Przygrywka przed meczem z Olimpią Grudziądz o godzinie 13:00

W sobotę o godzinie 14:00 Duma Nowej Huty zmierzy się z Olimpią Grudziądz. Tradycyjnie bramy stadionu otwarte zostaną godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Doskonale wiemy, że każdy mecz Hutnika to wielkie święto w Nowej Hucie! Dla tych którzy w pełni chcą je celebrować mamy przygotowane dodatkowe atrakcje.

 

Już godzinę przed meczem czekać na Was będą stoiska gastronomiczne. Dodatkowo w godzinach 13:00-13:30 przygotowaliśmy specjalną promocję na najlepszą stadionową giętą oraz złocisty napój. Kiełbaski i piwo w tym czasie kupicie w promocyjnej cenie 10 zł! Ponadto wchodząc na stadion w kasach otrzymacie nowy numer "Programu meczowego", którego lektura umili Wam oczekiwanie na mecz.

 

Zapraszamy Was na stoiska z oficjalnymi produktami klubowymi na których kupicie rzeczy niedostępne już w sklepie internetowym. Część produktów objęta będzie promocją. Nasze stoiska znajdziecie przy wejściu na trybunę główną oraz pod starą trybuną na ul. Klasztornej.

 

Na trybunie od strony budynku klubowego spotkacie również animatorkę dla dzieci, która zadba o to aby najmłodsi się nie nudzili. Atrakcje dla dzieciaków dostępne będą zarówno przed meczem jak i w jego trakcie.

 

Mamy nadzieję, że wpadniecie nie tylko na mecz, ale również weźmiecie udział w przygrywce! Do zobaczenia!

Wstecz