Przygrywka przed meczem z KKS Kalisz o godzinie 16:00!

W sobotę o godzinie 17:00 Duma Nowej Huty zmierzy się z KKS Kalisz. Tradycyjnie bramy stadionu otwarte zostaną godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Doskonale wiemy, że każdy mecz Hutnika to wielkie święto w Nowej Hucie! Dla tych którzy w pełni chcą je celebrować mamy przygotowane dodatkowe atrakcje.

Począwszy od meczu z KKS Kalisz stoiska gastronomiczne od strony klasztoru wzbogacone zostaną o stoliki i ławy na których będzie można usiąść, wymienić się poglądami na temat zbliżającego się meczu oraz w wygodny sposób skonsumować meczowy catering.

Dodatkowo w godzinach 16:00-16:30 przygotowaliśmy specjalną promocję na najlepszą stadionową giętą oraz złocisty napój. Kiełbaski i piwo w tym czasie kupicie w promocyjnej cenie 10 zł! Dodatkowo strefę gastronomiczną od strony klasztoru w tych godzinach odwiedzą nasi zawodnicy: Dominik Zawadzki i Dawid Kubowicz. A pierwsi klienci otrzymają od nich zdjęcia z autografami.

Mamy nadzieję, że nasza przygrywka do jutrzejszego meczu przypadnie Wam do gustu i stanie się tradycyjną częścią celebrowania meczu.

Wstecz