Przygrywka przed meczem z Chojniczanką o godzinie 14:00!

W sobotę o godzinie 15:00 Duma Nowej Huty zmierzy się z Chojniczanką. Tradycyjnie bramy stadionu otwarte zostaną godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Doskonale wiemy, że każdy mecz Hutnika to wielkie święto w Nowej Hucie! Dla tych którzy w pełni chcą je celebrować mamy przygotowane dodatkowe atrakcje.

Już godzinę przed meczem czekać na Was będą stoiska gastronomiczne. Dodatkowo w godzinach 14:00-14:30 przygotowaliśmy specjalną promocję na najlepszą stadionową giętą oraz złocisty napój. Kiełbaski i piwo w tym czasie kupicie w promocyjnej cenie 10 zł!  Ponadto wchodząc na stadion w kasach otrzymacie nowy numer "Programu meczowego", którego lektura umili Wam oczekiwanie na mecz. Osoby wchodzące od strony Klasztornej tradycyjnie mogą mieć szczęście i spotkać jednego z naszych zawodników.

Na trybunie od strony budynku klubowego spotkacie również animatorkę dla dzieci, która zadba o to aby najmłodsi się nie nudzili. Atrakcje dla dzieciaków dostępne będą zarówno przed meczem jak i w jego trakcie.

Mamy nadzieję, że wpadniecie nie tylko na mecz, ale również weźmiecie udział w przygrywce! Do zobaczenia!

Wstecz