Przełamać dwójkową dominację

Cóż tam panie w drugiej lidze? Dwójeczki trzymają się mocno? Ano mocno, po sześciu kolejkach zajmują dwa pierwsze miejsca w tabeli. Nasz jutrzejszy rywal jest punkt za liderem, a do tej pory przegrał tylko jeden mecz. Czas dołożyć im do tej statystyki.

ŁKS-u nie trzeba nikomu przedstawiać. 2 mistrzostwa Polski, jeden puchar, miano najstarszego łódzkiego klubu sportowego, jeden z założycielskich klubów Ligi Polskiej, no i charakterystyczna przeplatanka, którą zna każdy piłkarski kibic w kraju. Rezerwy, z którymi jutro się zmierzymy, w tym sezonie po raz pierwszy w historii awansowały na szczebel centralny. Warto nadmienić, że ŁKS jest jednym z niewielu polskich klubów, który ma aż dwa zespoły rezerw - ŁKS III występuje w rozgrywkach łódzkiej grupy Betcris IV Ligi, gdzie mierzy się między innymi z drugą drużyną Widzewa.

Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Mariusz Myszka ze Stalowej Woli, a na liniach pomagać mu będą Marek Witoń i Paweł Bałut. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Rafał Szydełko. 

Transmisja z niedzielnego meczu będzie dostępna na stronie Internetowej i w aplikacji mobilnej TVP Sport całkowicie za darmo, bądź na platformie Pilot WP po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 30 dni albo na cały sezon).

Wykupując subskrypcję Pilot WP, masz możliwość wybrania klubu, który chcesz wesprzeć – wybierz Hutnika, a część zapłaconej kwoty trafi do Klubu!

 

7. kolejka 2.Ligi


Hutnik Kraków - ŁKS II Łódź


03.09.2023 (niedziela) godzina 15:00


Stadion Miejski Hutnik Kraków, ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4, Kraków


Obsada sędziowska: Mariusz Myszka (sędzia główny), Marek Witoń, Paweł Bałut (sędziowie asystenci) i Rafał Szydełko (sędzia techniczny).

Wstecz