Przełamać czarną serię

Tytuł tej zapowiedzi można rozumieć dwojako. Po pierwsze, nasze jedyne zwycięstwo przyszło na inaugurację rozgrywek. Po drugie, z Wisłą Puławy wciąż nie udało nam się wygrać.

Powiedzieć, że zespół z Puław nie jest naszym ulubionym rywalem to nic nie powiedzieć. Nasz dotychczasowy bilans to 6 porażek i remis. W tym sezonie Wisła wygrała już z nami w meczu pucharowym, w poprzedniej zaś kampanii udało się wywalczyć jeden remis.

Jak to się przekłada na tegoroczne rozgrywki? Wisła zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli, przegrała tylko raz - z drugim KKS-em Kalisz. Po czerwcowej porażce w barażach apetyty zespołu z województwa lubelskiego są bardzo rozbudzone, mecz na pewno będzie ciężki. Możemy się spodziewać walki do ostatniej kropli krwi. Sami bowiem walczymy o pierwsze zwycięstwo nad Wisłą Puławy, a drugie w sezonie. Do boju Chłopcy Hutnicy!

Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Damian Gawęcki z Kielc, a na liniach pomagać mu będą Piotr Szubielski i Marcin Adamski. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Albert Bińkowski. 


Transmisja z niedzielnego meczu będzie dostępna na platformie Pilot WP – aby móc obejrzeć spotkanie, należy wcześniej wykupić subskrypcję (na 30 dni lub na sezon).


Wykupując subskrypcję Pilot WP, masz możliwość wybrania klubu, który chcesz wesprzeć – wybierz Hutnika, a część zapłaconej kwoty trafi do Klubu!

 

6. kolejka 2.Ligi


Wisła Puławy - Hutnik Kraków


26.08.2023 (sobota) godzina 17:00


Stadion MOSiR w Puławach, ul. Józefa Hauke-Bossaka 1, Puławy


Obsada sędziowska: Damian Gawęcki (sędzia główny), Piotr Szubielski, Marcin Adamski (sędziowie asystenci) i Albert Bińkowski (sędzia techniczny).

Wstecz