Przeciwstawić się liderowi

Jeśli mamy odwrócić kartę, to najlepiej będzie to zrobić w takim meczu. Odwiedza nas KKS Kalisz, który jest niedługo po największym sukcesie w historii. Na dodatek na tę chwilę liderują 2.Lidze. My z kolei nie wygraliśmy meczu od listopada. 

KKS to zeszłoroczny półfinalista Pucharu Polski, który wyeliminował po drodze takie marki jak Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław czy Widzew Łódź. Sama końcówka sezonu nie była jednak aż tak udana. Rzutem na taśmę przegrali miejsce w barażach przegrywając w ostatniej kolejce z walczącymi o życie rezerwami Zagłębia Lubin. Ostatecznie to Zagłębie się utrzymało, a szóste miejsce przypadło Motorowi, który następnie wygrał baraże i zameldował się na zapleczu Ekstraklasy.

Ogromnym zagrożeniem będzie najlepszy strzelec ligi Hubert Sobol. Były gracz młodzieżówek Lecha Poznań zdobył w tym sezonie już 17 goli. Néstor Gordillo również potrafi stworzyć zamieszanie pod bramką - ma na koncie siedem goli i sześć asyst.

Arbitrem głównym nadchodzącego meczu będzie Radosław Trochimiuk z Przasnysza, a na liniach pomagać mu będą Paweł Bałut i Piotr Zając. Za kwestie techniczne odpowiadać będzie Rafał Szydełko. 

Transmisja z poniedziałkowego meczu będzie dostępna na stronie Internetowej i w aplikacji mobilnej TVP Sport całkowicie za darmo, bądź na platformie Pilot WP po wcześniejszym wykupieniu subskrypcji (na 30 dni albo na cały sezon).

Wykupując subskrypcję Pilot WP, masz możliwość wybrania klubu, który chcesz wesprzeć – wybierz Hutnika, a część zapłaconej kwoty trafi do Klubu!

 

27. kolejka 2.Ligi

Hutnik Kraków - KKS Kalisz

06.04.2024 (sobota) godzina 15:30

Stadion Miejski Hutnik Kraków, ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4, Kraków

Obsada sędziowska: Radosław Trochimiuk (sędzia główny), Paweł Bałut i Piotr Zając (sędziowie asystenci) i Rafał Szydełko (sędzia techniczny).

Wstecz